PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Producent szczoteczek do zębów zaprasza na studenckie obozy learn&fun

jsz
24-04-2014, 07:59
Producent szczoteczek do zębów zaprasza na studenckie obozy learn&fun Producent szczoteczek do zębów zaprasza na studenckie obozy learn&fun (źródło: Fotolia/PTWP)
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Stomatologii (European Dental Student Association, EDSA) oraz firma CURAPROX zapraszają na cykl szkoleń i wakacyjnych campów. Studenci kierunków dentystycznych mogą skorzystać z oferty m.in. w Portugalii, Czechach i w Albanii.

30 miejsc czeka na chętnych do wzięcia w udziału w weekendowym szkoleniu iTOP, które odbędzie się w listopadzie w czeskiej Pradze (dokładna data będzie ustalona wkrótce). Jak zapewniają organizatorzy, każdy z uczestników przejdzie indywidualne szkolenie z zakresu higieny jamy ustnej oraz zapozna się z jej nowoczesnymi metodami. Kuszą ceny - opłata w wysokości 79 EUR pokrywa koszty noclegu oraz wyżywienia.

Nieco droższy jest udział w campach, ale idea spotkań jest zupełnie inna. Obozy trwają 7 dni i są doskonałą okazją do łączenia przyjemnego z pożytecznym. W czasie wolnym od nauki: surfingu (Surf'n'brush, lipiec 2014,Portugalia), tańca (Dance'n'brush, lipiec, Słowacja), żeglarstwa (Sail'n'brush, sierpień, Węgry) oraz hikkingu (Hike'n'brush, Albania, data do ustalenia) uczestnicy będą poznawać najnowsze metody higieny jamy ustnej. Koszt udziału w jednym campie to 350 EUR. W cenie: noclegi, wyżywienie, transport z i na lotnisko a przede wszystkim świetna zabawa.

Więcej informacji o wyjazdach tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH