PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Prezydent FDI: najważniejsze wydarzenie branży

ms
11-01-2016, 07:14
Prezydent FDI: najważniejsze wydarzenie branży dr Patrick Hescot, prezydent FDI
- Kongres FDI to przede wszystkim wyjątkowy program naukowy i najlepsi praktycy w roli wykładowców. Tylko FDI AWDC pozwala zaprosić ich w jedno miejsce i korzystać z cennego doświadczenia – przekonuje  dr Patrick Hescot, prezydent FDI.

– Polska jest doskonałym wyborem m.in. ze względu na prężną gospodarkę i dynamicznie rozwijający się rynek dentystyczny. Wierzę, że położenie geograficzne Polski – na skrzyżowaniu wielu szlaków turystycznych – przyciągnie uczestników zarówno z Europy, jak i ze świata. Jestem również przekonany, że zespół, który pracuje nad organizacją kongresu, gwarantuje najwyższy poziom wydarzenia – mówi dr Patrick Hescot.

Szef FDI (od 25 września 2015 r. kiedy przejął stery po dr Tin Chun Wong) chwali przede wszystkim merytoryczny poziom wydarzenia, przekonując, że jedynie taka formuła pozwala zaprosić wybitnych ekspertów w jedno miejsce i korzystać z cennego doświadczenia. - Unikalna jest przede wszystkim formuła sesji „meet the expert”, które gwarantują możliwość interakcji z czołowymi specjalistami z całego świata – przekonuje dr Hescot.

Francuz zapewnia, że nie zawiodą się także wystawcy oraz goście World Dental Exhibition, czyli wystawy sprzętu i materiałów stomatologicznych, towarzyszącej Kongresowi.

- Międzynarodowy wymiar Kongresu FDI umożliwia rozszerzenie rynku potencjalnych odbiorców. Stoiska krajowych producentów i dystrybutorów odwiedzają fachowcy z całego świata. Dzięki takim spotkaniom utwierdzamy się w przekonaniu, że przemysł nie może funkcjonować bez dentystów i na odwrót. Informacje z pierwszej ręki, najnowsze technologie, możliwość wymiany doświadczeń z praktykami z całego świata – to wartości nie do przecenienia – mówi.

Prezydent FDI podkreśla, że należy również docenić inicjatywy podejmowane w trakcie prac Parlamentu FDI czy Forum Zdrowia Jamy Ustnej, które koncentrują się na systemowych problemach zdrowia jamy ustnej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI Poznań 2016   Patrick Hescot   PTS   Exactus   Kongres_FDI_2016  

POLECAMY W SERWISACH