• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prezes PTSS Łódź: postawmy na integrację

Mirosław Stańczyk
25-10-2016, 12:10
Prezes PTSS Łódź: postawmy na integrację Paweł Szczegielniak, prezes PTSS Łódź (foto: archiwum)
- Chcę postawić na integrację studentów między rocznikami poprzez udział w różnych aktywnościach, niekoniecznie związanych ze studiami - to jeden z punktów programu działania Pawła Szczegielniaka, nowo wybranego prezesa PTSS Łódź. Inne cele są równie ambitne. Warto je poznać.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Paweł Szczegielniak - na próżno szukać tego nazwiska w składzie zarządu Oddziału PTSS w Łodzi na rok 2015/2016, w jaki sposób zatem szef PTSS w Łodzi 2016/2017 zdobywał doświadczenie w pracy dla samorządu studentów?
Paweł Szczegielniak, prezes PTSS Łódź: Doświadczenie zdobywałem od samego początku studiów, biorąc czynny udział w życiu PTSS. Na I roku dopiero się rozkręcałem. Chciałem robić „coś więcej”, ale nie wiedziałem dokładnie co, zanim się dowiedziałem o PTSS. Poczułem, że jest to organizacja, w której działalność chce inwestować swój czas i energię. Z miesiąca na miesiąc stawałem się coraz bardziej aktywny, aż w ubiegłym roku stanąłem na podium, zdobywając III miejsce w rankingu najaktywniejszych członków PTSS Łódź.

Będąc w komitecie organizacyjnym konferencji „Dental Fashion 2” i „Łódź You Smile” współpracowałem z całym zarządem pozostając z nimi w bardzo dobrym kontakcie. Podróżowałem po Polsce uczestnicząc w konferencjach czy targach stomatologicznych organizowanych przez inne miasta. Brałem udział w wielu akcjach profilaktycznych i szkoleniach.

Doświadczenie zdobyte przez te trzy lata postaram się jak najlepiej wykorzystać, aby łódzki oddział PTSS działał jeszcze prężniej.

infoDENT24.pl: Członkowie Zarządu PTSS Łódź, Aleksandra Grabiec Koordynator ds.IADS – osoba niezwykle aktywna we władzach ZG PTSS, czy to handicap dla szefa Oddziału Łódzkiego PTSS, czy dodatkowy stres, aby wszystko robić perfekcyjnie?
Paweł Szczegielniak: Efekty pracy poprzedniego zarządu traktuję jako fantastyczną motywację do dalszego działania na najwyższych obrotach. Mając członków swojego oddziału w Zarządzie Głównym będziemy mogli jeszcze lepiej rozwijać łódzką jednostkę. Ułatwi nam to bezpośredni kontakt z ZG. Będę trzymał kciuki w trakcie wyborów na zjeździe Walnym podczas najbliższej konferencji PTSS w Krakowie.

infoDENT24.pl: O czym usłyszymy, jeśli tematem rozmowy będą przedsięwzięcia PTSS Łódź w najbliższych miesiącach?
Paweł Szczegielniak: Przede wszystkim usłyszymy o szkoleniach, które to będą nie tylko z zakresu praktycznej stomatologii, ale też chcę umożliwić studentom rozwój umiejętności miękkich, czy poznanie tej dziedziny od strony biznesowej.

Planujemy ożywić fanpage PTSS nową formą publikowania postów. Chcemy zacząć nagrywać profesjonalne filmy m.in. z akcji profilaktycznych i kursów. Materiały mają być fantastyczną reklamą naszych działań. Wszystko, co będziemy robić ma również ocieplić wizerunek stomatologii.

SŁOWA KLUCZOWE
Paweł Szczegielniak   PTSS Łódź  

POLECAMY W SERWISACH