PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Poznański PTSS kreuje przyszłość studentów stomatologii

ms
09-01-2017, 12:09
Poznański PTSS kreuje przyszłość studentów stomatologii Kongres PTTS Poznań
W zasadzie to każdy student stomatologii może samodzielnie wykreować własną przyszłość – ważne, aby wziął udział w 11 edycji Międzynarodowego Kongresu - Dental News #Designyourfuture.

Dental News Congress, który organizują Poznański Oddział PTSS wraz z Be Active Dentist, odbędzie się pomiędzy 13 a 15 stycznia w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Nie tylko tam, bo część warsztatowa przeprowadzona zostanie w: Centrum Stomatologii Uniwersytetu Medycznego, Centrum Biologii Medycznej, Studium Języków Obcych UM.

Wymienione lokalizacje nie wyczerpują listy adresowej istotnej z punktu widzenia uczestnika kongresu, bo warto zapamiętać jeszcze dwa miejsca: ul. Pleszewska 1 oraz ul. Sieroca 10. Pod tym pierwszym adresem mieści się Klub Gravitacja, w którym 13 stycznia będą mogli zabawić się uczestnicy kongresu, m.in. dzięki muzyce i nielimitowanemu dostępowi do kręgli i bilarda. Z kolei przy ulicy Sierockiej mieści się Klub Shanti. W nim 14 stycznia przywita gości kongresu DonGURALesko, nietuzinkowy raper i producent muzyczny, znany jako: Gural, Guraal, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, oraz Osieroconych Płyt Selektor.

Część towarzysko – rozrywkowa kongresu co najwyżej może pomóc w zaprojektowaniu życia osobistego. Przyszłość zawodową należy wykreować pilnie śledząc to co niesie warstwa naukowa Międzynarodowego Kongresu - Dental News #Designyourfuture. Nawet pobieżna analiza zagadnień i lustracja nazwisk je prezentujących nie przyniesie niedosytu.

Wśród wykładowców, oprócz naukowców z Polski, widnieją znani na całym świecie specjaliści z Portugalii, Brazylii i Meksyku.

Wymieńmy chociażby jedno nazwisko: dr. Stanley Miguel z White Clinic (Portugalia). To autentyczny idol znacznej części lekarzy dentystów na całym świecie, szczególnie tych dbających o systematyczny rozwój zawodowy i jakość pracy. Dr Stanely Miguel jest jednym z najlepszych stomatologów w Portugalii. Ten znany dentysta występował przez 10 lat w programie The Doctors w telewizji CBS w USA oraz przez 3 lata w portugalskiej edycji tego programu. Sława Portugalczyka sprawia, że do jego kliniki trafiają gwiazdy światowego wymiaru, jak chociażby CR 7 Cristiano Ronaldo.

Program ramowy
Piątek:
Od małoinwazyjnej ekstrakcji zęba poprzez implantację natychmiastową do zaawansowanych technik implantacji
Dr n.med. Andrzej Szwarczyński, specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowo - twarzowej, Askodent Poznań;

Jama ustna w oparach alkoholu
Dr n.med. Marzena Wyganowska, specjalista periodontolog, Klinika Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu;

Stomatologia w 3D - diagnostyka i endodoncja
lek. dent. Maksymilian Kaczewiak, NZOZ Remedium, Świebodzin.

Sobota
Niewidoczna Ortodoncja,  czy bez zamków ortodontycznych można uzyskać sukces kliniczny? Nowinki ortodontyczne.
Dr n. med. Mateusz Falkowski, Katedra Dysfunkcji Narządu Żucia oraz Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS Poznań  

POLECAMY W SERWISACH