PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Poznań: studenci stomatologii zapraszają na „Spotkanie z uśmiechem”

UMP/katkiel
29-01-2014, 07:55
Poznań: studenci stomatologii zapraszają na „Spotkanie z uśmiechem” Studenci zapraszają na „Spotkanie z uśmiechem” (fot. wikipedia.org)
31 stycznia i 1 lutego w CH Kupiec Poznański (na zdjęciu) studenci Koła Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii UM w Poznaniu przeprowadzą akcję „Spotkanie z uśmiechem”. Studenci obiecują przywrócić uśmiech na twarzach mieszkańców Poznania.

- Zdrowy, ładny uśmiech jest wartością samą w sobie, tak sądzi coraz więcej Polaków. Niestety większość z nie potrafi o niego właściwie zadbać, i cierpi nie tylko z powodu schorzeń jamy ustnej, ale także z powodu wiążącej się z tym niskiej samooceny - zwracają uwagę inicjatorzy akcji.

Studenci chcą przekonać, że właściwa higiena nie wymaga wielu poświęceń, a pozwala uniknąć przykrych dolegliwości.

Studenci, przy współpracy z firmą Colgate, na terenie CH Kupiec Poznański przeprowadzą instruktaże higieny. Wolontariusze odpowiedzą na wszelkie pytania i wręczą zaproszenia na bezpłatne przeglądy (które odbędą się w marcu w Centrum Stomatologii UM). Odwiedzający, po wypełnieniu anonimowych ankiet, otrzymają próbki środków higieny, a na najmłodszych będzie czekać kącik dziecięcy wraz z dr Ząbkiem - królikiem maskotką.

Partnerami akcji są Colgate oraz CH Kupiec Poznański.

Akcja „Spotkanie z uśmiechem" odbędzie się 31.01.2014 r. w godz. 13:00 - 19:00 oraz 1.02.2014 r. godz. 11:00 - 19:00 w centrum handlowym obok fontanny. 

Nie będzie to, jedyne "Spotkanie z uśmiechem", o kolejnych poinformujemy wkrótce. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH