PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Poznaj Global D - nową jakość w implantologii, naprawdę warto

ms
21-09-2015, 12:04
Poznaj Global D - nową jakość w implantologii, naprawdę warto Global D
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka implantologiczna Global D. Najlepsi specjaliści, doskonale znający tę technologię, podzielą się swoją wiedzą z polskimi lekarzami dentystami w ramach cyklu spotkań „Global Tour". Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Na zainteresowanych czekają wkrótce trzy inspirujące spotkania (24,25 i 26 września), z trzema światowej sławy specjalistami (prof. Alain Simonpieri, prof. Konstantinos D. Valavanis, dr Philippe Chanavaz), w trzech miastach (Gdańsk, Warszawa, Kraków).

W czasie sesji wykładowych nie zabraknie oczywiście: wymiany poglądów, rozmów na temat schematów leczenia, ocen trudnych przypadków klinicznych oraz prezentacji sukcesów implantologicznych.

Na zakończenie każdego spotkania organizatorzy naukowych debat zapraszają na cocktail party, w czasie którego, w formule niezobowiązujących rozmów kuluarowych, można dowiedzieć się więcej o  Global D i jego produkcie.

Czeka wiele inspiracji i ciekawej wiedzy.

GLOBAL TOUR - THROUGHT POLAND
24 września – Gdańsk
25 września – Warszawa
26 września - Kraków

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres info@globald.pl lub telefonicznie 537 003 310.

Prof. Alain Simonpieri dokona prezentacji zagadnień związanych z estetyką przy odbudowach z natychmiastowym obciążeniem.

Zgodnie z obecną wiedzą, przeżywalność implantów przy natychmiastowym obciążeniu, uzależniona jest wyłącznie od procesu osteointegracji. Powikłania estetyczne i protetyczne nie są w literaturze uważane za niepowodzenie, podczas gdy szczególnie te drugie występują bardzo często. Jaki protokół terapeutyczny zastosować, aby ich uniknąć? Jakie czynniki umożliwiają osiągnięcie przewidywalnych rezultatów w czasie?

W oparciu o doświadczenia własne zdobyte podczas 1000 implantacji natychmiastowych, zaprezentowane zostaną procedury kliniczne (step by step), począwszy od chirurgicznych modeli diagnostycznych poprzez odbudowy tymczasowe, aż do odbudów ostatecznych.

Prof. Konstantinos D. Valavanis przybliży strategie implantacji w strefie estetycznej.
Osiąganie doskonałych efektów podczas implantacji w strefie estetycznej stanowi ciągle wyzwanie dla lekarzy dentystów. Z uwagi na kolisty kształt implantu, a co za tym idzie mniejszą średnicę w porównaniu do naturalnego korzenia zęba, nieuchronnie pojawia się dylemat jak zaprojektować odbudowę na implancie. która doskonale imitowałaby naturalną koronę zęba. Nadrzędną staje się potrzeba zachowania otaczających tkanek miękkich, co zapewniają różnorodne techniki chirurgiczno -  protetyczne.

Wykład zaprezentuje indywidulane strategie leczenia implantologicznego w strefie estetycznej krok po kroku, począwszy od modeli diagnostycznych, natychmiastowej odbudowy tymczasowej, na pracy ostatecznej kończąc.

POLECAMY W SERWISACH