PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

PES i znowu pora na składanie wniosków

15-11-2012, 06:08
PES pora na wnioski (foto: sxc.hu)
PES pora na wnioski (foto: sxc.hu)
Emocje lekarzy uczestniczących w jesiennej sesji PES sięgają zenitu, a już Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi informuje, że pora składać wnioski o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w trakcie sesji wiosennej 2013 r.

Każdy kto chce się znaleźć wśród uczestników Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego organizowanego wiosną 2013 r. może już składać stosowne wnioski o przystąpienie do sesji egzaminacyjnej.

Co trzeba zrobić?

- wypełnić wniosek widniejący na stronie internetowej CEM;

- po wypełnieniu wniosek ten należy pobrać w postaci pliku w formacie PDF i wydrukować;

- wniosek należy podpisać i złożyć wraz z innymi wymaganymi dokumentami (

Lekarz dentysta powinien składać dokumenty w sprawie PES we właściwym urzędzie wojewódzkim (dołączyć np. potwierdzenie realizacji programu specjalizacji przez kierownika specjalizacji);

- zapisać numer identyfikacyjny, pod którym zaewidencjonowany został każdy wniosek (umożliwia to - w razie konieczności - ponowne pobranie pliku PDF).
PES - wniosek tylko raz
Wniosek można złożyć tylko jeden raz, chociaż istnieje szansa na ponowne jego pobranie (po podaniu numeru identyfikacyjnego).

W przypadku wystąpienia błędów we wprowadzonych danych należy skontaktować się z CEM.

tel. 422722037,

e-mail: pesoz@cem.edu.pl

Przypomnijmy, że

CEM organizuje PES dwa razy do roku:  w sesji wiosennej przeprowadzanej od 1 marca do 30 kwietnia w sesji jesiennej przeprowadzanej od 1 października do 30 listopada.

Terminy składania dokumentów do PES: do 31 grudnia poprzedniego roku (sesja wiosenna) do 31 lipca (sesja jesienna). PES dla każdej specjalności jest składany w formie egzaminu testowego i egzaminu ustnego (z wyłączeniem wykonywania inwazyjnych zabiegów i procedur medycznych).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   specjalizacje   CEM  

POLECAMY W SERWISACH