PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pensja dla moderatora forum stomatologicznego

katkiel
13-12-2013, 07:57
Pensja dla moderatora forum stomatologicznego Pensja dla moderatora forum stomatologicznego (Fot. Fotolia/PTWP)
Masz wykształcenie stomatologiczne i biegle poruszasz się w sieci? Zostań moderatorem forum internetowego w programie „Dzieciństwo bez próchnicy”, współfinansowanym w ramach funduszy szwajcarskich. Dla trzech zwycięzców konkursu ofert czeka 10 miesięczna umowa o pracę na ¼ etatu.
Organizatorzy konkursu wyłonią trzy osoby, którym zaproponują umowę o pracę na ¼ etatu na okres 10 miesięcy od daty zawarcia umowy o pracę oraz pracę w systemie zdalnym. Ustalono miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1464 złotych brutto.

W obowiązkach moderatora będzie:
- udzielanie odpowiedzi na pojawiające się na forum internetowym projektu pytania i problemy internautów związane z problematyką projektu, nie później niż w ciągu 24 godzin od daty publikacji pytania,
- moderowanie dyskusji na tematy związane z problematyką projektu, tj. higieną jamy ustnej
małych dzieci i zapobieganiem próchnicy zębów u małych dzieci,
- usuwanie postów niezgodnych z zapisami regulaminu forum internetowego.

Termin zgłoszenia ofert mija 20 grudnia. Regulamin konkursu wraz z danymi kontaktowymi znajdują się tutaj.

Jednocześnie organizatorzy projektu poinformowali, że zakończył się konkurs na autora artykułu sponsorowanego w projekcie „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców". Zwycięzcą została lek. dent. Anna Maria Oleksiejuk z Torunia.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH