PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Organizujesz szkolenie dla dentystów? Dodaj ogłoszenie do bazy kursDENT

24-10-2012, 22:44
kursDENT to funkcjonalna i łatwa w obsłudze wyszukiwarka wydarzeń edukacyjnych dla branży stomatologicznej. Organizatorzy szkoleń oferty mogą dodawać z kubkiem kawy w dłoni. Dlaczego jeszcze warto?

 

Bazę kursDENT przeszukuje codziennie liczna grupa lekarzy dentystów wszystkich specjalności, personel pomocniczy oraz pracownicy niemedyczni klinik i gabinetów stomatologicznych. kursDENT odwiedzają także pracownicy wydziałów zdrowia miejskich, gminnych i dzielnicowych urzędów administracji terenowej.

Wprowadzanie ofert jest proste i nie wymaga specjalistycznych umiejętności informatycznych. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny zgodnie ze wskazówkami, co zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne*, wystarczy się zarejestrować.

Kluczem do sukcesu jest możliwość wszechstronnej prezentacji oferty. Dzięki prostemu formularzowi on-line, w szybki sposób określa się m.in.: temat i miejsce szkolenia, przedstawia prelegentów, agendę spotkania, cenę czy lokalizację.

 

Co istotne, kursDENT jest również intuicyjny dla potencjalnych uczestników warsztatów, szkoleń czy kursów. Zapewnia im możliwość wyszukiwania wydarzeń według:

 - tematu
- daty
- lokalizacji
- ceny
- liczby punktów edukacyjnych

* Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne dla kursów organizowanych w 2012 roku. infoDENT24.pl oferuje również możliwość płatnej promocji oferty na stronie głównej portalu (szczegóły pod adresem e-mail: reklama@infodent24.pl)

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   szkolenia   kursDENT   edukacja   kursy   Szkolenie  

POLECAMY W SERWISACH