PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Na „Najnowsze Trendy w Stomatologii" zaprasza nowa wiceprezes NRL

ms
08-05-2014, 13:10
Na „Najnowsze Trendy w Stomatologii Najnowsze Trendy w Stomatologii (foto: Hotel AQUARIUS SPA w Kołobrzegu - źródło Google Maps)
- Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej konferencji naukowo - szkoleniowej "Najnowsze Trendy w Stomatologii" - pisze dr n. med. Agnieszka Ruchała - Tyszler, wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej, wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Szczecinie.

Zaproszenie dotyczy tego co ma się dziać za 10 miesięcy w  Hotel AQUARIUS SPA w Kołobrzegu. Będzie się dziać dużo, ale o konkrety jeszcze trudno. Organizatorzy zapowiadają, że przygotowali ciekawe, interesujące wykłady, a także praktyczne warsztaty szkoleniowe. Atutem konferencji mają być uznani wykładowcy, z dużym doświadczeniem, zarówno praktycznym, jak i teoretycznym.

Pomimo braku szczegółów czasu na decyzje nie jest zbyt dużo;
30 czerwca 2014 r. - ostatni dzień wczesnej rejestracji;
1 lipca - 30 września 2014 r.- standardowa rejestracja,
1 października 2014 r.- rozpoczęcie późnej rejestracji,

To co wiadomo już teraz, to ceny, które będą obowiązywać uczestników konferencji. Za przywilej słuchania wykładowców, w zależności od terminu wniesienia opłaty, liczyć się trzeba z wydatkami rzędu 650 - 1000 zł brutto. Pobyt w jednoosobowym pokoju to dodatkowy koszt 500 zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH