PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Miękko o Asysdent 2017

ms
08-02-2017, 08:59
Miękko o Asysdent 2017 Asysdent 2017
Konferencje to nie zawody, tym nie mniej organizatorzy Ogólnopolskiej Konferencji Higienistek i Asystentek Stomatologicznych Asysdent 2017 liczą na pobicie rekordu z 2016 r. – pod względem liczby uczestników.

W ubiegłorocznej edycji Asysdent wzięło udział ponad 200 asystentek i higienistek z całego kraju, w 2017 r. (8 - 9 kwietnia w Centrum Kliniczno - Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi) uczestniczek ma być jeszcze więcej (na stronie organizatora jest ponad 520 zgłoszeń). Tegoroczna konferencja traktować będzie o kompetencjach miękkich w pracy asystentek oraz higienistek.

Wśród wykładowców znajdą się m.in. Mariusz Oboda – trener i coach ICF, założyciel Oboda Consulting & Training Group, Justyna Pająk – psycholog, specjalista ds. rekrutacji oraz Marta Krukowska – wieloletni manager w międzynarodowych korporacjach medycznych i farmaceutycznych.

Sportowa konwencja Konferencji wzmocniona zostanie dzięki przeprowadzonemu równolegle finałowi Olimpiady Higienistek Stomatologicznych. Grupa 20 najlepszych higienistek w finałowej odsłonie rywalizacji zmierzy się z testem teoretycznym oraz zadaniami praktycznymi. Dla zwyciężczyń przewidziano nagrody (cenne).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH