PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Medyczne czasopisma opłacane ze składek członkowskich

kan
29-06-2016, 11:26
Medyczne czasopisma opłacane ze składek członkowskich Dofinansowanie kształcenia zawodowego w ŚIL (fot. pixabay)
Śląska Izba Lekarska wprowadza od 1 lipca 2016 r. nowe reguły dysponowania składkami członkowskimi. Na koncie każdego lekarza i lekarza dentysty, członka Śląskiej Izby Lekarskiej, pojawi się kwota 180 zł, którą będzie mógł sam dysponować.

Co miesiąc stan konta będzie się powiększać o 10 zł. Zebrane środki mogą być wykorzystane na zakup lub prenumeratę medycznych czasopism, medycznej literatury fachowej oraz na pokrycie kosztów opłaty rejestracyjnej na konferencjach naukowych, zjazdach, sympozjach, medycznych. 

Lekarz i lekarz dentysta będzie mógł dwukrotnie w ciągu roku wykorzystać zebrane środki.
A oto jak się do tego zabrać:

- By wykupić prenumeratę medycznych czasopism lub medyczną literaturę fachową należy potwierdzić aktualny stan konta w dziale finansowo-księgowym.
- Całkowita cena zakupu nie może przekraczać salda na koncie. W terminie do 14 dni od dnia zakupu należy przedstawić w dziale finansowo-księgowym fakturę wystawioną na:
Śląska Izba Lekarska, ul.Grażyńskiego 49 a, 40-126 Katowice
NIP 634-10-07-704
- Dział finansowo-księgowy dokonuje wypłaty środków.
- ŚIL sfinansuje opłatę rejestracyjną za udział lekarza w konferencjach naukowych, zjazdach, sympozjach, kongresach i innych zdarzeniach medycznych do wysokości dostępnego salda na podstawie zgłoszenia uczestnictwa przekazanego do działu finansowo-księgowego, który przekazuje środki finansowe na wskazane konto organizatora szkolenia. Faktura wystawiona na ŚIL nie może przekraczać kwoty pozostającej do dyspozycji zainteresowanego lekarza.

Więcej: izba-lekarska.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Śląska Izba Lekarska   składki  

POLECAMY W SERWISACH