PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Magdalena Bednarz: kandydatka do władz PTSS

ms
10-11-2015, 12:49
Magdalena Bednarz: kandydatka do władz PTSS Magdalena Bednarz (foto: archiwum)
Jaka jest? Magdalena Bednarz; kandydatka na stanowisko wiceprezydenta; Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach; rodzinne miasto: Tarnów.

1)      Jedno, dwa lub trzy zadania, które udało się Tobie zrealizować podczas pracy w PTSS.
Jestem bardzo usatysfakcjonowana z mojej działalności w zarządzie oddziałowym. Współpracując z energicznymi osobami z Zabrza udało się stworzyć mocne podstawy dla rozwoju oddziału. Na takich solidnych fundamentach można budować sprawnie funkcjonującą jednostkę lokalną PTSS. To właśnie dobrze funkcjonujące oddziały uniwersyteckie są kluczem i bazą sukcesu całej organizacji.

2)      Jeden, dwa lub trzy powody, dla których chcesz kandydować do władz PTSS.
Od kilku lat jestem zaangażowana w działalność PTSS. Sprawy związane z organizacją stały się częścią mojej codzienności.  Chciałabym nadal aktywnie uczestniczyć w budowaniu Stowarzyszenia. Przyczynić się do trwałego wzrostu i rozwoju organizacji.

3)      Jeden, dwa lub trzy najważniejsze cele, które chcesz zrealizować, będąc we władzach PTSS.
Będąc we władzach PTSS zamierzam skoncentrować się na umocnieniu pozycji Stowarzyszenia.  Jesteśmy największą i bardzo dynamicznie rozwijającą się organizacją, która zrzesza młodych lekarzy dentystów. Niezbędne jest dalsze usprawnianie funkcjonowania organizacji, aby struktura zarzadzania mogła sprostać wymaganiom rosnącej liczby członków.

4)      Jedno, dwa lub trzy zdarzenia, które uważasz za swój największy sukces, jako studentki uniwersytetu medycznego (ewentualnie w trakcie aktywności zawodowej).
Za mój duży sukces na uczelni medycznej uważam umiejętność łączenia obowiązków i nauki z działalnością w PTSS i aktywnością fizyczną. Program studiów jest bardzo obszerny, a uczestnictwo w zajęciach wymaga dobrego przygotowania. Jedynie dobra organizacja, połączoną z determinacją, stwarza przestrzeń do aktywności poza uczelnią. Jestem zadowolona z faktu, że po skończeniu studiów będę miała sukcesy i doświadczenie na różnych płaszczyznach.

5)      Jedna, dwie lub trzy zasady, którymi kierujesz się w kontaktach z ludźmi.
Mam bardzo proste zasady, którymi kieruję się w relacjach z innymi ludźmi. Staram się, aby dla każdej osoby kontakt ze mną był czymś pozytywnym.  To może oznaczać uśmiech i odrobinę słońca dla kogoś nieznajomego. 
Poświęcony czas i szczere zainteresowanie dla spraw znajomych oraz uwagę i troskę o najbliższych.
Ponadto staram się funkcjonować w gronie ludzi podobnych do mnie, którzy cenią możliwość robienia czegoś razem i czerpią z tego satysfakcję.

6)      Jedna, dwie lub trzy publiczne osoby, które Ci imponują, bo….
Najbardziej imponują mi ludzie z pasją, którzy czują się spełnieni i usatysfakcjonowani tym, co robią. Nieważne czy jest to nauczyciel, fotograf, pani w sklepie, czy naukowiec. Mój podziw budzi człowiek, w którego pracy widzę pasje i iskry, gdy opowiada o tym, co robi.

SŁOWA KLUCZOWE
Zjazd_PTSS   Magdalena Bednarz   studenci stomatologii   PTSS  

POLECAMY W SERWISACH