PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Let’s Dens: Michał Dudziński o nietuzinkowej konferencji PTSS

ms
14-12-2016, 09:18
Let’s Dens: Michał Dudziński o nietuzinkowej konferencji PTSS lek. dent. Michał Dudziński, wiceprezydent PTSS
Konferencja PTSS Let’s Dens epatuje uczestników „Wojnami gwiezdnymi”, które przeżywają ostatnio renesans, czy o renesansie możemy także mówić w przypadku części naukowej tej konferencji - pytamy lek. dent. Michała Dudzińskiego, wiceprezydenta PTSS, osobę zaangażowaną w organizację tego projektu.

lek. dent. Michał Dudziński, wiceprezydent PTSS: Renesans to złe słowo, lepszymi są kontynuacja i rozwój. Konferencja  Let’s Dens, organizowana przez PTSS Oddział Warszawa, to ostatnie w tym roku spektakularne wydarzenie, sygnowane przez PTSS. Jak wszystkie pozostałe konferencje Towarzystwa, to będzie bardzo duże wydarzenie. Weźmie w nim udział ponad 1200 studentów, młodych lekarzy, lekarzy dentystów z całej Polski. Od 16 do 18 grudnia, pod okiem specjalistów, słuchacze będą poszerzać wiedzę na wykładach, a zdolności praktyczne - podczas warsztatów.

Dla uczestników przygotowaliśmy wykłady ze wszystkich dziedzin stomatologii: chirurgii, implantologii, ortodoncji, protetyki. Stawiamy także na to czego nie uczą na uczelniach medycznych, a mianowicie na marketing w stomatologii. W XXI wieku bardzo ważne jest wyróżnienie swojej kliniki, przebicie się przez setki innych ofert i właśnie taką wiedzę chcemy przekazać.

Cieszymy się, że patronat honorowy nad Konferencją objęli rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Mirosław Wielgoś oraz prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie lek. Andrzej Sawoni. Naukowy patronat nad konferencją sprawuje dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego prof. Elżbieta Mierzwińska Nastalska.

infoDENT24.pl: Trafić w potrzeby 1200 uczestników nie jest sprawą prostą, wszak każdy student stomatologii, to indywidualność.
Michał Dudziński: Faktycznie, ofertę przygotowaliśmy dla szerokiego spektrum odbiorców, a mianowicie do młodych studentów: dla nich będą wykłady poświęcone podstawowym zagadnieniom, jak np. wprowadzenie do implantologii, ale wykłady kierujemy także do bardziej doświadczonych lekarzy dentystów: nowości w implantologii, druk 3D, ortognatyka, zaburzenia w układzie narządu żucia.

Wykłady to nie wszystko. Mocno rozwinięty mamy także program warsztatów. Podobnie jak wykłady będą one skierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania. Dla studentów z pierwszych lat - podstawy szycia, dla bardziej zaawansowanych - warsztaty z odbudowy estetycznej, czy „mój pierwszy implant", a dla najbardziej doświadczonych, po raz pierwszy na konferencji PTSS w Polsce- warsztat w gabinecie klinicznym ze wszczepiania implantów!

infoDENT24.pl: Cóż wydaje się zatem, że „Moc jest z Wami”. Ponoć miłośników „Gwiezdnych wojen” czeka podróż do najdalszych zakątków galaktyki oraz wymarzona wprost noc w chmurach z widokiem na panoramę stolicy – tak przynajmniej zachwalają wieczór organizatorzy. Wtajemniczeni twierdzą, że na imprezie nie jest wykluczona obecność Luke Skywalkera.
Michał Dudziński:
Konferencja to nie tylko wykłady, czy warsztaty, ale także integracja i rozmowy w kuluarach, dlatego dla wszystkich uczestników mamy dwie imprezy integracyjne. Pierwsza odbędzie się w klubie Lucid w CH Bluecity, a druga można by powiedzieć, że prawie pod gwiazdami, bo w klubie Level 27, czyli na 27 piętrze warszawskiego wieżowca przy al. Jerozolimskich 123a. To także pierwszy raz kiedy członkowie i goście PTSS bawić się będą w klubie, z którego widoczna jest piękna panorama Warszawy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do Warszawy, oczywiście nie tylko miłośników „Gwiezdnych wojen”.

Czytaj także: PTSS: konferencja naukowa „Let’s Dens V”

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH