PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

LDEK na Atlas Arenie w Łodzi

ms
03-02-2017, 21:59
LDEK na Atlas Arenie w Łodzi LDEK w Atlas Arenie (foto: AA)
Ponad 1 tys. osób zdawało 3 lutego LDEK, to niezbędny warunek uzyskania pełnego prawa do wykonywania zawodu.

Płyta Atlas Areny zapełniła się 50 rzędami stolików. Przy każdym zdawało 25 starających się o prawo wykonywania zawodu.

Warto przypomnieć, że osoba zdająca LDEK, może wnieść w ciągu trzech dni od dnia przystąpienia do LDEK merytoryczne zastrzeżenia do zadania testowego wykorzystanego podczas egzaminu.

Zastrzeżenia składa się w sali egzaminacyjnej na formularzu udostępnianym przez członków Komisji Egzaminacyjnej lub poprzez stronę internetową CEM - po zalogowaniu.

Zastrzeżenia rozpatrywane są w ciągu trzech dni od ostatecznego dnia do ich wniesienia. Dopiero po rozpatrzeniu wszystkich zastrzeżeń CEM ustala wyniki egzaminu poszczególnych zdających. Wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej CEM.

W celu uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu konieczne jest zdobycie co najmniej 56 proc. maksymalnej liczby punktów z testu.

Wynik egzaminu nie stanowi decyzji w rozumieniu Kodeksu postępowania administracyjnego. Nie przysługuje więc od niego odwołanie na zasadach określonych w tym Kodeksie.

Osobie, która złożyła LDEK, dyrektor CEM wydaje świadectwo złożenia LDEK w ciągu 21 dni od dnia zdania egzaminu. Świadectwo to jest przesyłane listem poleconym na adres podany w elektronicznym zgłoszeniu do egzaminu.

Osoba, która nie uzyskała wyniku pozytywnego, albo osiągnęła wynik ją niesatysfakcjonujący, może przystąpić do egzaminu w innym terminie. Wówczas konieczne jest ponowne złożenie wniosku w formie elektronicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
LDEK  

POLECAMY W SERWISACH