PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Lasery w stomatologii: rusza Study Laser Club – forum wymiany doświadczeń

ms
05-05-2017, 11:56
Lasery w stomatologii: rusza  Study Laser Club – forum wymiany doświadczeń Study Laser Club zaprasza
Pierwsze spotkanie w ramach Study Laser Club odbędzie się już 12 maja we Wrocławiu. Pierwsze… ale nie ostatnie. Study Laser Club to forma komunikacji i wymiany doświadczeń laserowych wśród członków Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej… ale nie tylko.

Nowa inicjatywa: Study Laser Club
Jest to bardziej dostępna forma komunikacji i wymiany doświadczeń laserowych skierowana przede wszystkim do członków Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Oczywiście mile widziany jest każdy lekarz dentysta zainteresowany wykorzystaniem lasera w codziennej pracy. To oczywiste, gdyż celem Clubów jest zwiększenie powszechności tematyki laseroterapii dentystycznej w lokalnych środowiskach dentystycznych.

Czym jest Study Laser Club?
Study Laser Club stanowią lokalne kanały komunikacji, które pozwalają na wymianę informacji na temat ostatnich osiągnięć w laseroterapii stomatologicznej i jej rozwoju, a także omawianie i dzielenie się doświadczeniami klinicznymi.

Harmonogram aktywności Study Laser Club
W ramach każdego Study Laser Clubu organizowane są 2-3 spotkania w ciągu roku. Spotkania te odbywają się w niewielkich grupach co daje możliwość prowadzenia dyskusji na temat różnych aspektów użycia lasera w każdej dziedzinie stomatologii, procedur, postępowania w przypadkach komplikacji, czy też na temat zarządzania praktyką.

Study Laser Club są idealną okazją, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniami w przyjaznej atmosferze.

Study Laser Club inauguracja
Pierwsze spotkanie w ramach Study Laser Club odbędzie się już 12 maja we Wrocławiu.

Poruszane tematy:
- praktyczny aspekty leczenia choroby przyzębia,
- osłona antybiotykowa,
- testy mikrobiologiczne,
- laseroterapia.

Wykładowcą będzie dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak, prezes PTSL.

Uczestnicy spotkania proszeni są o przygotowanie co najmniej jednego przypadku klinicznego (zdjęcia kliniczne fotograficzne, radiogramy, modele itp.) - w celu omówienia etapów leczenia.

Członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej uczestniczący w spotkaniach nie uiszczają żadnej opłaty za udział w danym spotkaniu; osoby niezrzeszone – 100 zł za spotkanie.

Kolejne spotkanie Study Laser Club
Następne spotkanie odbędzie się w Rzeszowie 1 czerwca, poprowadzi go dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak.

Rejestracja na poszczególne spotkania Study Laser Club: Biuro Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (biuro@ptsl.com.pl).

Więcej: laser.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH