PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Laser w stomatologii? Ależ to bardzo proste i… pożyteczne!

ms
21-10-2016, 07:40
Laser w stomatologii? Ależ to bardzo proste i… pożyteczne! Laser w stomatologii (foto: freephotoimages)
Startuje II edycja Kursu Lasery w Stomatologii, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej (PTSL). Jest szansa, że po jego zakończeniu grupa lekarzy dentystów, związanych z tą technologią, powiększy się.

Przez dwa dni grupa uczestników poszerza swoją wiedzą z zakresu laseroterapii pod wodzą wykładowców ze Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (WFLD).

Na zaproszenie PTSL do Krakowa przylecieli prof. Umberto Romeo i prof. Roly Kornblit, którzy wspólnie z dr n. med. Kingą Grzech-Leśniak, prezesem PTSL prowadzą kurs.

Pierwszego dnia uczestnicy spędzają czas intensywnie naukowo, drugiego natomiast zajęcia przeniosą się do Gabinetu Stomatologicznego PerioCare, gdzie odbywać się będą zajęcia praktyczne.

Kurs Lasery w Stomatologii to dobra okazja, aby kolejną dawkę wiedzy przyswoili ci, którzy już są zaznajomieni z techniką laserową, gdyż będą mieli znakomitą okazję do przedyskutowania z autorytetami w branży - swoich spostrzeżeń, niekiedy wątpliwości.

II edycja Kursu Lasery w Stomatologii jest jednak także dla tych, którzy dopiero rozważają wzbogacenie swojego warsztatu o technikę laserową. To najlepszy sposób, aby przyswoić obiektywną wiedzę na temat nowych procedur, innego podejścia do metodyki leczenia.

Jest jednak i trzecia kategoria uczestników, na których w sposób szczególny zależy organizatorom. To ci, którzy nie widzą potrzeby wprowadzania nowej jakości do gabinetu stomatologicznego, w którym pracują. Chodzi o uruchomienie ciekawości, która z czasem przekształci się zapewne w potrzebę.

Oczywiście można powiedzieć, że stomatologia laserowa.  to nie dla mnie, wszak znakomicie funkcjonuję w dobrze znanej mi rzeczywistości. Większość z tych co mieli odwagę zweryfikować takie podejście do życia, nie wyobraża sobie już pracy bez lasera.

Kurs jest znakomitą okazją do poznania zalet stomatologicznych laserów i to na wielu stopniach wtajemniczenia. Każdy znajdzie dla siebie pożyteczny wątek. Profesjonaliści zwrócą uwagę na ten fragment wiedzy, który wzbogaci ich dotychczasowy warsztat, początkujący - odkryją świat wcześniej dla nich niedostępny.

Kto nie zdążył zapisać się na II edycję, niech już dzisiaj wypatruje na stronie laser.org.pl informacji o terminach III edycji! 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH