PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kraków będzie stolicą stomatologii

informacja prasowa/katkiel
27-02-2014, 09:50
Kraków będzie stolicą stomatologii Kraków będzie stolicą stomatologii (Fot. Krakdent)
Nie ma cienia przesady w tak sformułowanym tytule. 22. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENTŸ odbędą się już na początku marca 2014 r. Błyskawicznie wyprzedana cała powierzchnia wystawiennicza oraz ogromne zainteresowanie zwiedzających – lekarzy oraz personelu gabinetów gwarantuje, że zbliżająca się edycja Targów będzie wyjątkowa. A obecność na KRAKDENCIEŸ dla dentystów to bycie w zgodzie z najnowszymi, światowymi trendami, znakomita okazja, aby wzbogacić wiedzę oraz szansa na zakupy po preferencyjnych cenach. infoDENT24.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy. Czekamy na Państwa przy stoisku D24.

Tegoroczna, 22. edycja Targów odbędzie się w okresie od 06 do 08 marca.2014 r. Ciekawy i bogaty program szkoleniowy, rekordowa liczba kursów medycznych oraz 308 wystawców - argumenty te sprawiają, że co roku w marcu ponad 11000 stomatologów odwiedza Kraków, aby poznać najnowsze trendy i porozmawiać z ekspertami.

Tegoroczny program towarzyszący cieszy się wyjątkową popularnością. Odbędą się m.in.: XIII Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna DENTAL SPAGHETTI, kurs doskonalący dla higienistek i asystentek dentystycznych, 6 warsztatów dla techników dentystycznych oraz wiele punktowanych szkoleń dla lekarzy dentystów. Wystawcy również przygotowują liczne prezentacje i szkolenia.

KRAKDENTŸ 2014 będzie ostatnią imprezą w dotychczasowej hali, zlokalizowanej przy Centralnej 41a. Trwają prace wykończeniowe nowego obiektu Targów w Krakowie - Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków, które zostanie otwarte w maju 2014 r.

Program Targów i wszelkie informacje: www.krakdent.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie   Beata Simon  

POLECAMY W SERWISACH