• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

„Koncertowe” II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

ms
08-04-2016, 10:44
„Koncertowe” II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne Hotel Warszawianka w Jachrance - miejsce II MSS
Jest jeden ważny - chociaż nie jedyny - powód, dla którego należałoby zainteresować się uczestnictwem w II Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych, które odbędą się w Jachrance koło Warszawy 17 i 18 czerwca 2016 r. To unikatowy program wykładów, szkoleń i warsztatów.

Co można wywnioskować z nazwy II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne? Także to, że były już pierwsze (rok temu). A skoro tak, to formuła pierwszych spotkań sprawdziła się na tyle, iż w rok po debiucie organizator (Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie) z pełną wiarą w sukces zaprasza lekarzy dentystów na kolejny cykl szkoleń.

O naukowych debatach nie powinno się mówić, jak o koncercie spełnionych życzeń, tym nie mniej program szkolenia w Jachrance jawi się jako przegląd zagadnień najbardziej interesujących dużą grupę lekarzy dentystów, tych doświadczonych i tych rozpoczynających dopiero karierę zawodową.

Wiara jest tym większa, iż program tegorocznych Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych uwzględnia życzenia dużej części ubiegłorocznych uczestników MSS (program wykładów na końcu materiału). 

Zapowiadane są także warsztaty z: rehabilitacji kręgosłupa, implantologii, ochrony danych osobowych, kompetencji miękkich, elektronicznej dokumentacji medycznej i endodoncji. Poprowadzą je m.in.: dr n. med. Maciej Michalak, dr Wojciech Krówczyński. mgr Michał Prawda, dr Kamil Kuczewski.

W ramach sesji samorządowej omawiane będą dwa zagadnienia:
Samorząd zawodowy lekarzy i lekarzy dentystów – priorytety w najbliższej przyszłości, problemy i kierunki zmian – lek. dent. Marta Klimkowska-Misiak.
Realizacja zadań samorządu przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie – lek. Andrzej Sawoni prezes ORL.

Każdy z uczestników MSS może swobodnie wybierać wykłady i warsztaty, w których zechce wziąć udział. Jedynym ograniczeniem może być koincydencja terminów.

Wiedza zdobyta podczas szkoleń udokumentowana będzie 18 punktami edukacyjnymi

Wiedza niestety także kosztuje, chociaż w tym przypadku chodzi bardziej o fakt pobytu w czterogwiazdkowym hotelu Warszawianka w Jachrance, który gościć będzie uczestników MSS.  Opłata wpisowa, zapewniająca: udział w wybranych wykładach i warsztatach, obiad, poczęstunek przy kawie,  parking – wynosi 250 zł (formularz zgłoszeniowy).

Pakiet obejmujący dodatkowo: nocleg ze śniadaniem, obiady, uroczystą kolację, korzystanie z aqua parku, sauny, siłowni, sali fitness to koszt 600 zł (formularz zgłoszeniowy).

POLECAMY W SERWISACH