PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kolejna nagroda dla laureatki konkursu „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu”

ms
16-06-2016, 08:30
Kolejna nagroda dla laureatki konkursu „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” kolejna nagroda
Miło nam poinformować, że fundator nagród w konkursie „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” - firma Exactus postanowiła przyznać jeszcze jedną kartę wstępu na Światowy Kongres FDI w Poznaniu.

Nagrodę otrzymała zdobywczyni trzeciego miejsca w konkursie - lekarz dentysta Katarzyna Pietrzak. Wyróżniona nie tylko prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania konkursowe, ale także w sposób oryginalny umotywowała chęć wzięcia udziału w Światowym Kongresie FDI Poznań 2016. Jej praca wysoko oceniła komisja konkursowa w składzie:
- prof. Bartłomiej W. Loster prezydent PTS, 
- dr Anna Lella, prezydent ERO FDI, 
- Ewa Mastalerz współwłaścicielka firmy Exactus (organizator FDI Poznań 2016 i fundator nagród), 
- Mirosław Stańczyk redaktor naczelny infoDENat24.pl organizator konkursu „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu”.

Katarzyna Pietrzak, zdobywczyni trzeciego miejsca w konkursie, tak pisała:
FDI - Fantastyczna Dentystyczna Idea
FDI - Faworyt Działań Innowacyjnych
FDI - Funkcjonalne Dentystyczne Informacje
Po raz pierwszy w Polsce mamy niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w Światowym Kongresie, którego kolejnej edycji w naszym kraju możemy nie dożyć. Będziemy mogli skorzystać z wiedzy światowej klasy specjalistów oraz poznać innowacyjne działania z naszej branży, nad którymi pracują wybitne umysły z całego świata. Za rozsądną cenę możemy - jak gąbka - chłonąć nowości, z których będziemy korzystać przez resztę naszej zawodowej praktyki. Warto więc z tej możliwości skorzystać i wszystkim to gorąco polecam

Gratulujemy autorce, a firmie Exactus dziękujemy za miłą niespodziankę.

Więcej: FDI Poznań 2016 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH