PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kilka sekund na wzięcie udziału w HollyŁódź Smile

Marlena Pakuła
15-11-2017, 11:50
Kilka sekund na wzięcie udziału w HollyŁódź Smile HollyŁódź Smile
Kto będzie mógł wziąć udział w Międzynarodowej Konferencji HollyŁódź Smile? Każdy kto popisze się znakomitym refleksem i 19 listopada 2017 o godzinie 21:00 - na profilu facebookowym wydarzenia kliknie niezwłocznie „akceptację uczestnictwa”. Kilka sekund po 21.00 może być już za późno.

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii jest jednym z najprężniej działających w kraju – to dobrze wróży przebiegowi Międzynarodowej Konferencji HollyŁódź Smile, która odbędzie się 15-17 grudnia w nowoczesnym centrum kliniczno dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do żądnych wiedzy studentów i młodych lekarzy dentystów.

Zapisy na Konferencję, która już dzisiaj cieszy się ogromnym zainteresowaniem, rozpoczną się 19 listopada 2017 o godzinie 21:00 - na profilu facebookowym wydarzenia i potrwają do wyczerpania miejsc. Doświadczenie uczy, że chętnych będzie bardzo wielu, a listy uczestników zostaną zamknięte po kilku sekundach!

Konferencja potrwa trzy dni.

Wykłady
Na  piątkowe popołudnie oraz na całą sobotę przewidziano część wykładową, podczas której będzie możliwość wysłuchania wykładów osób wiele znaczących we współczesnej stomatologii.

Wśród wykładowców znaleźli się:
prof. dr hab. Jerzy Sokołowski – wybitny autorytet z dziedziny stomatologii zachowawczej, który przybliży rolę adhezji w leczeniu stomatologicznym;
dr hab. Sebastian Kłosek uwrażliwi słuchaczy na choroby nowotworowe, które można rozpoznać u pacjentów siadających na fotelu stomatologicznym;
dr Maciej Cićkiewicz omówi nowoczesne rozwiązania w postępowaniu ortodontycznym;
dr Tomasz Maria Kercz wygłosi wykład dotyczący nowinek technologicznych w diagnozowaniu pacjenta;
dr Maciej Drosd pokaże jak istotnym aspektem jest planowanie w stomatologii estetycznej;
dr Maciej Żarow, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, autor kilkudziesięciu specjalistycznych książek, prowadzący wykłady na wielu międzynarodowych kongresach i kursach, podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami Konferencji.

Specjalnymi gośćmi HollyŁódź Smile będą prof. dr Giulio Rasperini - uznany periodontolog i implantolog  oraz Emad Youssef, wschodząca gwiazda endodoncji, który z pewnością podzieli się nowościami w tej dziedzinie.

Warsztaty
Niedziela to dzień przeznaczony na część warsztatową. Dzięki temu, że Centrum Kliniczno - Dydaktyczne w Łodzi ma nowoczesne, rozbudowane zaplecze - przewidywana jest duża liczba warsztatów praktycznych oraz teoretycznych (na które będą obowiązywały oddzielne zapisy).

Wydarzenia towarzyszące 
Najbardziej szacowna Konferencja, do miana której pretenduje HollyŁódź Smile, która organizowana jest przez studentów stomatologii, nie może się odbyć, bez rozbudowanego programu wydarzeń towarzyszących. Nawet pobieżny przegląd tej części programu wyzwala pewność, że i tym razem organizatorzy nie zawiedli.

POLECAMY W SERWISACH