• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Karolina Kliś: kandydatka do władz PTSS

ms
10-11-2015, 12:30
Karolina Kliś: kandydatka do władz PTSS Karolina Kliś (foto: archiwum)
Jaka jest? Karolina Kliś; kandydatka na stanowisko Skarbnika Generalnego; Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum; rodzinne miasto: Bielsko-Biała.

1) Jedno, dwa lub trzy zadania, które udało się Tobie zrealizować podczas pracy w PTSS.
W działalność PTSS zaangażowałam się już na pierwszym roku studiów. Od trzeciego roku działam aktywnie w Zarządzie. W tym czasie udało mi się zorganizować wiele akcji profilaktycznych w przedszkolach, centrach handlowych, czy na krakowskim rynku.
Jednak najważniejszym osiągnięciem była organizacja konferencji Kraktooth 2014 w listopadzie ubiegłego roku. Była to pierwsza od czterech lat konferencja zorganizowana w Krakowie i udało nam się gościć ponad 1 tys. uczestników.

2) Jeden, dwa lub trzy powody, dla których chcesz kandydować do władz PTSS.
Przez to, że PTSS towarzyszył mi przez całe studia ciężko mi sobie wyobrazić stomatologię bez niego. PTSS daje nam możliwość uczestnictwa w świetnych wykładach i warsztatach, na których zdobywamy wiedzę, a po godzinach podczas social programu możemy zawiązać przyjaźnie na całe życie! Tworzenie tych eventów daje niesamowitą satysfakcję i siłę do działania. Będąc we władzach PTSS mamy wpływ na formę tych wydarzeń i jesteśmy ich integralną częścią.

3) Jeden, dwa lub trzy najważniejsze cele, które chcesz zrealizować, będąc we władzach PTSS.
Chciałabym, żebyśmy nie skupiali się tylko na wielkich konferencjach, ale wzmocnili nasze działania lokalne, organizowali więcej szkoleń i żeby było nas widać, tak samo mocno jak widoczne jest IFMSA. 

4) Jedno, dwa lub trzy zdarzenia, które uważasz za swój największy sukces jako studentki uniwersytetu medycznego (ewentualnie w trakcie aktywności zawodowej).
Za swój największy sukces uważam reprezentowanie mojej uczelni podczas praktyk wakacyjnych w University of Louville School of Dentistry. Dało mi to niesamowitą możliwość nie tylko poznania od podszewki amerykańskiej stomatologii, ale też spotkania niezwykle utalentowanych i przyjaznych ludzi.

5) Jedna, dwie lub trzy zasady, którymi kierujesz się w kontaktach z ludźmi.
W kontaktach z ludźmi bardzo cenię sobie szczerość i otwartość. Uważam, że konstruktywna krytyka może wnieść wiele do naszego życia i szkoda marnować czasu na mówienie o kimś za plecami.

6) Jedna, dwie lub trzy publiczne osoby, które Ci imponują, bo…. 
Nigdy nie szukałam autorytetów w konkretnych osobach publicznych, często sztucznie wykreowanych przez media. Imponują mi i inspirują mnie prawdziwi ludzie: moi najbliżsi oraz Ci, których spotykam każdego dnia. Szczególnie cenię tych pracowitych, którzy mobilizują mnie do działania i pomagają wygrać z moim lenistwem.

7) Jedna, dwie lub trzy pasje, fascynacje lub zainteresowania, które powodują Twój rozwój psychiczny lub fizyczny.
Kocham podróże i staram się wyjeżdżać tak często, jak tylko pozwala mi na to czas. Uważam, że poznawanie innych kultur bardzo kształci i rozwija człowieka, pozwala spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy.

8) Jedno, dwa lub trzy miejsca w internecie, gdzie możecie mnie poznać bliżej.
Nie jestem zwolennikiem internetowego ekshibicjonizmu, ale można mnie znaleźć na Facebooku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   studenci stomatologii   Karolina Kliś   Zjazd_PTSS  

POLECAMY W SERWISACH