• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jakub Łada (PTSS): jesteśmy gotowi na WrocFlow 2015

ŁS
25-03-2015, 08:25
Jakub Łada (PTSS): jesteśmy gotowi na WrocFlow 2015 Na zdjęciu lek. dent. Jakub Łada, szef PTSS (fot. infoDENT24.pl)
- Przygotowania do Międzynarodowego Kongresu WrocFlow są w pełni. Spodziewamy się ok. 1400 uczestników – mówi portalowi infoDENT24.pl lek. dent. Jakub Łada, prezydent PTSS, dwa dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Nikomu nie trzeba przypominać, że Międzynarodowy Kongresu WrocFlow 2015 od 27 do 29 marca będzie odbywać się we Wrocławiu. To jedna z wielu inicjatyw prowadzonych wspólnie przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii oraz Be Active Dentist.

- Ostatni tydzień przed konferencją to zawsze najgorętszy okres. Wymagane jest pełne skupienie i mobilizacja, takie nastawienie jest także wśród członków Komitetu Organizacyjnego, którzy dniami i nocami pracują nad detalami Kongresu - mówi portalowi infoDENT24.pl Jakub Łada, szef PTSS.

- Większość kwestii jest już dopięta na ostatni guzik, pozostały nam m.in.: wydruk materiałów konferencyjnych, przygotowanie welcome bag'ów i spotkanie z członkami PTSS Wrocław, którzy wyrazili chęć pomocy przy organizacji Kongresu - dodaje.

Organizatorzy podkreślają, że tempo przygotowań jest ogromne. Wszystko po to, aby sprawnie powitać studentów oraz lekarzy dentystów z całego kraju. Zagraniczni wykładowcy, czyli: Ezio Gheno, Zdenek Broukal, oraz Mauricio Gonzalez Balut, już od czwartku będą w Polsce, a w piątek przyjadą do Wrocławia.

- Nie możemy się doczekać tego wydarzenia. Będzie to dla nas ogromne wyzwanie i mam nadzieję, że sprostamy oczekiwaniom wielu uczestników. Zainteresowanie Kongresem jest ogromne, w ciągu 15 minut od rozpoczęcia rejestracji otrzymaliśmy ponad 1500 zgłoszeń - mówi Jakub Łada.

W Międzynarodowym Kongresie WrocFlow weźmie udział ok. 1400 uczestników. 200 z nich będzie uczestniczyć w warsztatach praktycznych, które odbędą się w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej.

Organizatorzy Wrocflow 2015 przygotowali również bogatą ofertę imprez towarzyszących. W piątek (27 marca) dentyści bawić będą się w klubie Eter, w sobotę (28 marca) - na stadionie we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu organizatorzy WrocFlow 2015, zaprezentowali oficjalny plakat promujący wydarzenie.

- Motyw plakatu został wybrany przez Komitet Organizacyjny Kongresu. Inspiracją dla autora był Wrocław - nazywany miastem stu mostów, stąd na plakacie znalazł się most łączący dwa zęby. W tle widać Halę Stulecia, w której odbywają się wykłady podczas Kongresu - wyjaśnia lek. dent. Jakub Łada, szef Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

infoDENT24.pl jest patronem medialnym WrocFlow 2015. 

Zobacz także:

Czas na WrocFlow 2015! 

Organizatorzy WrocFlow 2015 pokazali oficjalny plakat 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
BAD   PTSS   Mauricio Gonzalez Balut   Jakub Łada   WrocFlow 2015   Ezio Gheno   Zdenek Broukal  

POLECAMY W SERWISACH