PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jakub Łada prezydentem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii

ŁS
28-10-2013, 07:57
Jakub Łada prezydentem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Jakub Łada prezydentem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (Fot. Facebook Jakub Łada)
Jakub Łada (PTSS Wrocław) jest nowym prezydentem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii - dowiedział się infoDENT24.pl. W głosowaniu, które zakończyło się w sobotę (26 października) uzyskał 90 ze 134 głosów delegatów Zjazdu Walnego odbywającego się w Zabrzu.

Wrocław bierze wszystko - tak krótko można skomentować wyniki wyborów władz Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Wrocławianin - Jakub Łada w finałowej rozgrywce pokonał Michała Dudzińskiego z Warszawy, który uzyskał poparcie 42 osób. 

Wiceprezydentem największej studenckiej organizacji stomatologicznej przez najbliższą kadencję będzie Tomasz Łukasik (74 głosy), również PTSS Wrocław. Jego zastępcą będzie Hubert Gołąbek (PTSS Warszawa), który uzyskał 29 głosów. Trzeciego kandydata na to stanowisko - Jarosława Konopelko (PTSS Lublin) poparło 28 delegatów.

Niespodzianki nie było w wyborach sekretarza. Na kolejną kadencję wybrano Elizę Ganczarską (101 głosów), która zwyciężyła Agnieszkę Maj z Gdańska (31).

Formalnością były reelekcje Olafa Sitarskiego (PTSS Warszawa) na stanowisko skarbnika i Magdy Wilczak (PTSS Poznań) na stanowisko Narodowego Koordynatora Wymian. Oboje nie mieli kontrkandydatów.   

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   Jakub Łada  

POLECAMY W SERWISACH