• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ivo Domagała kolejnym prezydentem PTSS

ms
23-02-2016, 10:46
Ivo Domagała kolejnym prezydentem PTSS Ivo Domagała (foto: archiwum)
Zaledwie po trzech miesiącach rządów, Tomasz Łukasik, prezydent PTSS abdykował. Przejęcie władzy odbyło się „w atmosferze spokoju i kontynuacji”. Na czele Towarzystwa stanął Ivo Domagała. Umarł król, niech żyje król.

Stanowisko National Exchange Oficer objęła Anna Andrzejewska. Obu osobom gratulujemy.

Co się stało, że po niespełna stu dniach u steru Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Tomasz Łukasik zrezygnował z piastowania stanowiska prezydenta?

Problem w tym, że nie chodzi właśnie o piastowanie stanowiska, tylko o ciężką codzienną pracę, a czasu dotychczasowemu szefowi PTSS zaczęło dramatycznie brakować.

Tomasz Łukasik tak wyjaśnia swoją decyzję

Drodzy PTSSowicze!
Ludzie tworzący PTSS, konferencje, akcje, szkolenia oraz sama możliwość działania w PTSS to jedne z najpiękniejszych rzeczy, które mi się przytrafiły. Przez ostatnie kilka lat starałem się robić wszystko, aby nie tylko część rozrywkowa, ale przede wszystkim część naukowa i merytoryczna stały na jak najwyższym poziomie, aby wszyscy zainteresowani studenci mogli poszerzyć swoją stomatologiczną wiedzę i móc płynnie przejść w późniejszą praktykę zawodową, znając najnowocześniejsze trendy. Co roku okazywaliście mi swoje ogromne zaufanie, dzięki czemu co roku miałem przyjemność być przez was wybierany na coraz to wyższe stanowiska, pomimo nieraz bardzo silnej konkurencji.

Niestety, ostatnimi czasy z przyczyn osobistych oraz w związku z bardzo dużą ilością obowiązków zawodowych, nie jestem w stanie poświęcać tyle czasu na działanie w PTSS ile bym chciał.

Z tego względu podjąłem decyzję o odejściu ze stanowiska Prezydenta, ponieważ PTSS w obecnej fazie rozwoju wymaga ogromnych ilości poświęcanego czasu aby się dalej rozwijać.

Aby zachować ciągłość, na swojego następcę mianuję Ivo Domagałę - osobę bardzo kompetentną, która jest na bieżąco we wszystkich kwestiach PTSS oraz sprawdzi się z pewnością na tym stanowisku.

Dziękuję wszystkim, z którymi tak wspaniale współpracowało się przez te wszystkie lata, dzięki którym cała przygoda z działaniem w PTSS była takim świetnym przeżyciem.

Jako jedną z ostatnich rzeczy, które zamierzam zrealizować, to nowa, odświeżona strona PTSS.

Powodzenia wszystkim przyszłym PTSSowym działaczom, jak i wszystkim członkom, którzy tworzą tą wspaniałą organizację!

Redakcja infoDENT24.pl z miłą chęcią zaprezentuje słowo nowego Prezydenta skierowane do członków PTSS i wszystkich naszych Czytelników, tymczasem przypominamy to co powiedział redakcji w listopadzie 2015 r., zgłaszając swoją kandydaturę do pracy w strukturach Towarzystwa.

POLECAMY W SERWISACH