• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Informacja dla osób odbywających szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej starym trybem

ms
04-02-2016, 16:19
Informacja dla osób odbywających szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej starym trybem Prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama, konsultant krajowy z zakresu chirurgii stomatologicznej
Prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama, konsultant krajowy z zakresu chirurgii stomatologicznej, za pośrednictwem infoDENT24.pl, podaje wskazówkę co uczynić powinny osoby, które rozpoczęły szkolenie specjalizacyjne w starym trybie.

Szanowni Koledzy i Koleżanki, w związku z różnicami programowymi w dotychczasowych i modułowych programach specjalizacji, gorąco zachęcam osoby, które rozpoczęły szkolenie specjalizacyjne w starym trybie do uczestnictwa w kursach specjalizacyjnych "Promocja zdrowia w chirurgii stomatologicznej" oraz "Podstawy diagnostyki i leczenia w chirurgii stomatologicznej".

Kursy te będą organizowane przez Zakład Chirurgii Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Zakład Chirurgii Stomatologicznej Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. Informacje dotyczące tych kursów pojawią się w niedługim czasie na stronach internetowych CMKP.

Z wyrazami szacunku konsultant krajowy z zakresu chirurgii stomatologicznej prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH