PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Industriadent - stomatologia wpisana w wizerunek Śląska. Konferencja jakiej jeszcze nie było.

ms
11-01-2016, 08:25
Industriadent - stomatologia wpisana w wizerunek Śląska. Konferencja jakiej jeszcze nie było. Magdalena Bednarz, wiceprezydent Zarządu Głównego PTSS (foto: archiwum)
Czym charakteryzuje się wartościowa konferencja naukowa? Uznane nazwiska wykładowców, bogaty program części warsztatowej, niebanalne przedsięwzięcia, integrujące uczestników spotkania. Jeśli tak jest w istocie, to Ogólnopolska Konferencja „Industriadent” spełnia wszystkie wymogi stawiane przed przedsięwzięciami naukowymi, cechującymi się najwyższym poziomem merytorycznym i nietuzinkową oprawą.

Szansę na sprawdzenie tych zależności będzie miał każdy kto zarejestruje się do 15 stycznia jako uczestnik Ogólnopolskiej Konferencji „Industriadent”, którą organizuje Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Zabrzu.

Co prawda o merytorycznym wymiarze Konferencji decydować będą sobota, 23 stycznia (część wykładowa) oraz niedziela 23 stycznia (część szkoleniowa), jednak nie wolno zaniechać także tego co dziać się będzie w piątek, 22 stycznia. Na ten dzień bowiem organizatorzy „Industriadent” zapowiadają najbardziej stomatologiczną imprezę karnawału 2016 r. Warto wiedzieć i o tym, że sobota, po potężnej dawce wiedzy teoretycznej, dostarczy uczestnikom Konferencji wiele energii w ramach imprezy w klubie Energy 2000.

Czy można żądać więcej? Oczywiście, że można! O tym co szczególnie powinno zainteresować uczestników „Industriadent” z Magdaleną Bednarz, wiceprezydent Zarządu Głównego PTSS rozmawia Anna Świąder.

Magdalena Bednarz, wiceprezydent Zarządu Głównego PTSS: Chcemy, aby naukowy status Konferencji był jak najwyższy, dlatego jej pierwszy dzień (sobota) wypełniony będzie wykładami specjalistów z wielu dziedzin stomatologii. O protetyce, stomatologii dziecięcej, periodontologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej będą mówili naukowcy i praktycy zarówno z Polski, jak i spoza kraju.

W trakcie dnia szkoleniowego będzie można wziąć udział w warsztatach dotyczących m.in. : implantacji na materiale zwierzęcym, piezochirurgii,  pracy na cyfrowych modelach ortodontycznych, a także szycia chirurgicznego, sedacji wziewnej, abrazji powietrznej oraz wielu innych.

Anna Świąder: Podczas konferencji przewidziane są również dodatkowe atrakcje pod postacią loterii wartościowych nagród oraz specjalnego wieczornego social programu. Co przygotowaliście w tym zakresie?
Magdalena Bednarz: W piątek zapraszamy na imprezę integracyjną w samym centrum Katowic, do klubu Oko Miasta. Rondo - budynek, w którym dobędzie się spotkanie, znajduje się w najbardziej rozpoznawalnym miejscu w mieście – tuż obok Spodka, Nowego Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Temat przewodni imprezy to karnawał. W tym roku okres karnawału jest bardzo krótki, dlatego chcemy, aby uczestnicy Konferencji zapamiętali ten czas na długo. Będzie to najbardziej stomatologiczna impreza karnawału 2016! Mile widziane są kolorowe stroje rodem z Rio de Janeiro, czy maski lśniące brokatem. Zachęcamy do przygotowania specjalnych strojów na tę okazję. Szczególnie panie będą mogły się wykazać, ale liczymy również na pomysłowość panów. Trzeba znaleźć się tam przez chwilę, poczuć atmosferę serca miasta, zachwycić się widokiem świateł Katowic.

SŁOWA KLUCZOWE
Magdalena Bednarz   PTSS Zabrze   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH