• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

ICOI Europe Consensus Conference - najprostsza droga do celu

ms
16-03-2017, 09:59
ICOI Europe Consensus Conference - najprostsza droga do celu Mariusz Duda prezydent PSI i wiceprezydent ICOI - o ICOI Europe CC w Krakowie
- Standard leczenia dla bezzębnej żuchwy - ten temat jest kontrowersyjny i dyskutowany w wielu krajach. International Congress of Oral Implantology (ICOI) chce uporządkować tę sytuację i ustandaryzować zasady działania - wprowadzając consensus dotyczący najważniejszych koncepcji leczenia - wyjaśnia Mariusz Duda prezydent PSI i wiceprezydent ICOI.

Dyskusji i ocenie podlegać będą różne kryteria, m.in.: wiek pacjenta, jego oczekiwania, uzębienie przeciwstawne, ogólny stan zdrowia, a także czynniki geograficzne. O jakiej dyskusji jest mowa?

O tej, która z pewnością będzie istotnym elementem konferencji ICOI Europe Consensus Conference, towarzyszącej I Międzynarodowemu Kongresowi ICOI Europe w Krakowie (8 - 10 czerwca 2017 r.). W ten sposób ICOI pragnie pomóc implantologom w znalezieniu rozwiązań najlepiej służącym pacjentom.

Uwaga: Wczesna rejestracja do 20 marca 2017 r. 


Podstawą do ewaluacji będzie zbiór zobiektywizowanych naukowo ustaleń. Wnioski z ICOI Europe Consensus Conference zostaną podane do wiadomości pod koniec Kongresu ICOI Europe. Podczas otwartej części Consensus Conference każdy z uczestników Kongresu będzie miał możliwość śledzić na żywo dyskusję ekspertów.

IX International Congress of Oral Implantology Europe Consensus Conference po raz pierwszy w Polsce
W implantologii stomatologicznej prestiż zawodowy, żeby nie używać nazbyt już spauperyzowanego słowa kariera, rodzi się w codziennej pracy, opartej na wykorzystywaniu najlepszych wzorców. To najkrótszy i najogólniejszy zarazem opis drogi do zawodowego sukcesu. Gdzie na tej drodze usytuowane są najbardziej wartościowe drogowskazy?

W stomatologii z pewnością jednym z najistotniejszych azymutów są wydarzenia opisywane jako International Congress of Oral Implantology Europe Consensus Conference. Każdy kto chciałby wziąć udział w tej niepowtarzalnej, organizowanej już po raz dziewiąty, konferencji naukowej, musi zarezerwować czas pomiędzy 8 a 10 czerwca 2017 r., a najlepiej już od 7 czerwca (o czym później) i przybyć do hotelu Double Tree w Krakowie. Tam bowiem uczestnicy 10. jubileuszowego Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, połączonego z historycznym, bo pierwszym Kongresem ICOI Europe, będą mieli także okazję do zapoznania się z wysoką wartością merytoryczną IX ICOI Europe Consensus Conference.

Jest kilka istotnych powodów, dla których każdy kto skorzysta z drogowskazu ze znakiem ICOI Europe CC, obiera zdecydowanie najprostszą drogę do zbudowania mocnej pozycji zawodowej. W tym miejscu jedna istotna uwaga, „droga najprostsza” nie oznacza”drogi prostej”. Wszak zawsze można wybrać ścieżkę nieformalną, na skróty, ale taki niezweryfikowany kierunek w implantologii stomatologicznej w zasadzie zawsze okazuje się być uliczką ślepą.

Czym nie będzie IX ICOI Europe Consensus Conference
Z pewnością nie będzie miejscem przekonywania do określonych systemów implantacji, nie będzie także okazją do demonstrowania wiedzy służącej li tylko budowaniu prestiżu wykładowców.

SŁOWA KLUCZOWE
implantologia   PSI   ekspert_infodent24pl  

POLECAMY W SERWISACH