PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

I Ty kształtuj Akademię Komunikacji

ms
14-03-2018, 07:50
I Ty kształtuj Akademię Komunikacji Anna Kaczyńska, trenerka Akademii Komunikacji
Pierwszą odsłonę działań Akademii Komunikacji stanowią filmy szkoleniowe, które można zobaczyć na profilu FB Gabinety Partnerskie. Twórcy Akademii są otwarci na sugestie tematów, które byłyby interesujące dla osób pracujących z pacjentem w gabinecie stomatologicznym.

Pomysłami można się dzielić na profilu Gabinetów Partnerskich. 

Jak efektywnie komunikować się z pacjentem? Jak sprawnie zarządzać informacjami w zespole stomatologicznym? Jak nie wypalić się zawodowo? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć Akademia Komunikacji – platforma komunikacyjna dla lekarzy dentystów, higienistek oraz asystentek stomatologicznych.

Akademia Komunikacji stawia sobie za cel udostępniania wskazówek z zakresu umiejętności miękkich, dotyczących m.in. komunikacji werbalnej oraz niewerbalnej. Już niebawem dostępne będą treści związane z efektywnym zarządzaniem gabinetem stomatologicznym oraz praktyczne porady z obszaru działań marketingowych placówek medycznych. Nie zabraknie także miniwykładów pomocnych w rozwoju osobistym, np. sprzyjającym efektywnemu zarządzaniu czasem.

- Równolegle pracujemy nad warsztatami adresowanymi specjalnie do higienistek i asystentek stomatologicznych. Pokażemy w nich jak tworzyć funkcjonalne standardy obsługi pacjenta w gabinecie – zapewnia Anna Kaczyńska, trenerka Akademii Komunikacji.

Akademia Komunikacji została powołana przez ekspertów Instytutu Blend-a-Med OralB.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH