PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

I Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne: solidna dawka wiedzy i nie tylko

jsz
10-06-2015, 10:08
I Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne: solidna dawka wiedzy i nie tylko Lek. dent. Marta Klimkowska-Misiak (fot. NIL)
I Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne, które odbędą się od 12 do 14 czerwca, mają dużą szansę na to, że zapiszą się w pamięci uczestników jako wyjątkowe. Skąd to przypuszczenie? Wiele w tym względzie wyjaśnia wypowiedź Marty Klimkowskiej - Misiak, wiceprezesa ORL ds. lekarzy dentystów.

Po pierwsze - pierwsze
Czerpiąc z doświadczeń i tradycji krakowskich spotkań w Rytrze, podlaskich w Augustowie, czy łódzkich w Słoku i odpowiadając na zapotrzebowanie koleżanek i kolegów zrzeszonych w OIL w Warszawie postanowiliśmy zorganizować I Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne.

Po drugie - bogate
Bogate tematyką. Zagadnieniem wiodącym I Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych (MSS) będą nowości w stomatologii, ale nie tylko. Oprócz wybranych zagadnień ze stomatologii estetycznej, endodoncji, profilaktyki onkologicznej, badań mikrobiologicznych i antybiotykoterapii, przedstawione zostaną informacje na temat diagnozowania i leczenia pacjentów obciążonych schorzeniami ogólnoustrojowymi, zaburzeniami w stawach skroniowo-żuchwowych, czy wymagających leczenia perioimplanto - protetycznego.
Poruszymy także kwestie naszego własnego zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o stawy rąk, nóg i kręgosłup.
Nie zabraknie informacji z zakresu zarządzania, marketingu, prawnych uwarunkowań reklamy, etyki, konkurencyjności na rynku.
Pojawi się również temat odpowiedzialności cywilnej lekarza dentysty, wynikającej z obszaru naszych działań zawodowych, jakim jest człowiek, a dokładnie jego jama ustna.
Konferencji towarzyszyć będą warsztaty.
Zaplanowano także posiedzenie Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej

Po trzecie atrakcyjne
Udział w MSS jest bezpłatny. Ci jednak, którzy zdecydowali się na pobyt w trakcie trzydniowego spotkania w hotelu Narvil w Serocku (miejsce konferencji) musieli pokryć koszty zakwaterowania.

Warto ponieść te nakłady, nie tylko ze względu na komfortowe warunki wypoczynku, organizatorzy przewidują niespodzianki artystyczne podczas uroczystych kolacji, których koszt zostanie pokryty z budżetu Komisji.

PROGRAM MSSPodobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH