PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Global D - część Grupy Menix: 40 lat doświadczenia w implantologii

ms
16-10-2015, 08:07
Global D - część Grupy Menix: 40 lat doświadczenia w implantologii Cztery filary Global D
Global D, francuskiej firmie specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii szczękowej, ortodoncji oraz implantologii, można zaufać. Dlaczego?

Poza projektowaniem specjalistycznych produktów, opartych o wiedzę najlepszych klinicystów z dziedziny chirurgii szczękowej, firma wspiera użytkowników w ich rozwoju naukowym, aby jeszcze bardziej udoskonalić ich profesję.

Global D, wzmacniana unikatową synergią linii biznesowych, może zaoferować wysoką wartość dodaną, przejawiającą się w doświadczeniu i potencjale innowacyjnym w zakresie chirurgii kostnej w odniesieniu do harmonii twarzy i estetyki stomatologicznej.

Global D jest częścią Grupy Menix, która w ciągu 40 lat zdobyła wiedzę i doświadczenie kliniczne w dziedzinie innowacji i rozwoju wyrobów medycznych służących implantologii.

Poznaj kroki rozwoju Grupy Menix

 

1975
Zaprojektowanie panewki stawu biodrowego o podwójnej mobilności
Rozwiązanie to uważane jest za standard na całym świecie. Rewolucyjna w czasach swojej świetności konstrukcja okazała się wysoce wydajna w zapobieganiu dyslokacji, dzięki zagwarantowanej zwiększonej ruchomości stawu biodrowego.

1986
Opracowanie DEDIENNE SANTE
Jest to zestaw ortopedycznych implantów kolana, które spotkały się z uznaniem dzięki swej niezawodności i łatwości zastosowania.

1991
Pierwszy implant stomatologiczny
Powstaje implant stomatologiczny model EVL N. To pierwszy tego typu projekt Global D, który zapoczątkował serię badań i innowacyjnych przełomów technologicznych.

Implant ten jest prekursorem dzisiejszych implantów, które po 25 latach doświadczeń, badań i analiz osiągnęły najwyższy poziom jakości.

2000
Przedstawienie płytki do osteosyntezy
Po raz pierwszy pokazano medycznemu światu najnowszy wynalazek Global D, jakim była płytka do osteosyntezy dla chirurgów szczękowo-twarzowych, która umożliwiała regulację długości po finalnej instalacji.

2009
Pierwszy, wyprodukowany we Francji, system implantologiczny
Powstaje nowy technologicznie francuski system implantologiczny. Pozwalał na uzyskanie bardzo dobrych efektów estetycznych poprzez wyposażenie go w stożek z wewnętrzną frakcją indeksową.

System od samego początku zaczął bardzo szybko zyskiwać popularność u wielu we Francji i na całym świecie.

2012
Najmniejszy implant stomatologiczny na rynku
W procesie badan i projektów powstaje implant przeznaczony do zabiegów w tylnej części żuchwy w przypadku dużych zaników kostnych. Jego długość to zaledwie 4 mm. Idealne rozwiązanie dla pacjentów, u których ze względu na warunki kostne, leczenie implantologiczne było niemożliwe do przeprowadzenia

SŁOWA KLUCZOWE
Global D   Rafał Jakóbiak   implanty_stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH