PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Finiszował Global Tour

ms
26-09-2015, 07:51
Finiszował Global Tour Global Tour (foto: archiwum)
„Global Tour”, cykl spotkań z implantami Global D, zakończył się spektakularnym finiszem 26 września w krakowskim Hotelu Pod Różą.

„Global Tour” w błyskawicznym tempie przemierzył Polskę, może nie w szerz i wzdłuż, ale z północy (24 września Hotel Hilton w Gdańsku), poprzez centrum (25 września  Mamaison Le Regina Hotel w Warszawie), na południe (‎26 września Hotel Pod Różą w Krakowie).

Dlaczego warto było wziąć udział w „Global Tour”? 

Z pewnością warto było, gdyż -  jak pokazuje doświadczenie z Gdańska, Warszawy i Krakowa - każdy z obecnych lekarzy dentystów wziął udział w klimatycznym spotkaniu ze światowym formatem tego co najlepsze w implantach.

Z pewnością warto było, bowiem nawet ci, którzy w sposób szczególny interesują się implantami w stomatologii uzyskali wiedzę o kilku unikatowych rozwiązaniach, stosowanych – jak dotychczas – wyłącznie przez Global D.

Z pewnością warto było także dlatego, że trzygodzinne prezentacje miały na celu pokazanie m.in.:
- w jaki sposób podczas implantacji można uzyskać doskonałe efekty w sferze estetycznej;
- jak zapewnić najlepszą estetykę przy odbudowach z natychmiastowym obciążeniem;
- jakie jest minimalnie inwazyjne postępowanie, alternatywne do augmentacji.

W końcu z pewnością warto było także dlatego, iż niezwykle rzadko zdarza się, że to co tworzy nową jakość w świecie stomatologicznych implantów - prezentowała trójka wybitnych specjalistów. Ich obecność w jednym miejscu i w jednym czasie dla lekarzy dentystów, zadomowionych w świecie implantów, znaczy tyle co dla miłośników muzyki występ trójki wybitnych tenorów Carrerasa, Domingo i Pavarottiego.

Przez świat zaawansowanych technologicznie implantów,  wyznaczany bezkompromisową dbałością o jakość Global D, prowadziła trójka uznanych naukowców, ale przede wszystkim trójka wybitnych praktyków. Są to:

prof. Alain Simonpieri wykładowca Wydziału Chirurgii Szczękowej Uniwersytetu im. Fryderyka II, Neapol (Włochy)

prof. Konstantinos D. Valavanis szkolący w dziedzinie implantologii stomatologicznej w Kraichtal w Niemczech i w Goldman School of Dental Medicine, Boston MA.

dr Philippe Chanavaz, założyciel i dyrektor OROFACE Center (Regionalne Centrum Chirurgii Szczękowo-Twarzowej) Marsylia (Francja), a także założyciel i prezes centrum szkoleniowego OROFACE Institute.

Cała trójka, wspomagana przez przedstawicieli Global D, udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników każdego z trzech etapów „Global Tour”, oczywiście na te dotyczące wykorzystania implantów w stomatologii.

Więcej o tematyce prezentacji piszemy w materiale Poznaj Global D - nową jakość w implantologii, naprawdę warto

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących implantów, sygnowanych przez Global G, można zatelefonować 537 003 310 lub napisać maila: info@globald.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH