• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FDI wypromuje Poznań? 10 powodów, dlaczego dentyści zrobią to najlepiej.

ms
11-01-2016, 07:10
FDI wypromuje Poznań? 10 powodów, dlaczego dentyści zrobią to najlepiej. FDI wypromuje Poznań?
„See You in Poznań” – pod takim hasłem na świecie promowany jest Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI, który od 7 do 10 września 2016 r. odbędzie się w Poznaniu. 


To największe wydarzenie środowiska stomatologicznego - według szacunków organizatorów - przyciągnie do stolicy Wielkopolski 12 - 17 tys. uczestników z całego świata. Aby tak się stało, organizatorzy promują zalety miasta i regionu, w jego najdalszych zakątkach.

Czy kongres stomatologów może być najlepszym nośnikiem promocji Poznania i Wielkopolski? Tak, i mamy na to co najmniej 10 dowodów.

   Po pierwsze, FDI (World Dental Federation) to największa organizacja stomatologiczna na świecie. Reprezentuje ponad milion dentystów z całego świata, zrzesza około 200 stowarzyszeń i towarzystw naukowych ze 130 krajów. Kongres FDI, którego Polska będzie gospodarzem po raz pierwszy w historii, to prestiżowa konferencja z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, połączona z międzynarodową wystawą sprzętu i materiałów oraz debatą nad kierunkami światowej polityki stomatologicznej. Poznań przez prawie tydzień będzie światową stolicą stomatologii!

   Po drugie, Kongres, a zarazem Poznań, promuje świetne hasło: „See You in Poznań!”. Proste, łatwe do zapamiętania, nawet dla osób nieposługujących się językiem angielskim. Hasło jest udostępniane we wszystkich kanałach promocji Kongresu w Poznaniu (m.in. strona internetowa, profil Facebook, G+, plakaty, koszulki dla hostess, reklamy w branżowych mediach światowych, informacje prasowe). Hasło „ See You in Poznań!” zdobywa serca lekarzy dentystów z całego świata.

   Po trzecie, nie będzie istotnego dla branży stomatologicznej wydarzenia na świecie, podczas którego nie będzie rozdawany „See You in Poznań magazine”. To kilkustronicowy magazyn promujący Kongres, Polskę oraz oczywiście Poznań (atrakcje, baza noclegowa, komunikacja). Przez najbliższe miesiące „SYIP magazine” będzie bezpłatnie dystrybuowany podczas najbardziej prestiżowych wystaw i spotkań branży stomatologicznej na całym świecie (m.in. Bangkok, Nowy York, Los Angeles, Madryt, Bazylea, Paryż, Dubaj, Moskwa). SYIP magazine jest przygotowywany w lokalnych wersjach językowych!

   Po czwarte, organizatorzy Kongresu FDI fizycznie promują Poznań na całym świecie. Organizatorzy reklamowali Kongres na kilku kontynentach m.in. w USA, Tajlandii czy Dubaju. Do wszystkich tych miejsc zabierają ze sobą na stoiska, standy, plakaty, ulotki, filmy promocyjne „SYIP magazine”, a także wiele folderów informujących o Polsce oraz Poznaniu. Podczas FDI AWDC w Bangkoku stoisko odwiedzili przedstawiciele większości krajów, które są członkami FDI, a jest ich przecież ponad 200. To dobry prognostyk przed Kongresem w Poznaniu.

SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   PTS   Be Active Dentist   Kongres_FDI_2016  

POLECAMY W SERWISACH