• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

EXPODENT zaprasza na jubileusz

informacja prasowa/jsz
26-08-2014, 13:07
EXPODENT zaprasza na jubileusz Expodent po raz XX (foto: infoDENT24.pl)
Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oddział Toruń, zapraszają do udziału w Jubileuszowej XX Ogólnopolskiej Konferencji i Targach Stomatologicznych „Expodent 2014”. Wydarzenia te rozegrają się 17 i 18 października 2014 r. w nowo wyremontowanym obiekcie Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

„Expodent" to - jak zawsze - okazja do zapoznania się z najnowszą wiedzą medyczną oraz ofertą ok. 80 wystawców, których stoiska tradycyjnie zlokalizowane będą w foyer Auli, a także w dostawionej do obiektu hali wystawienniczej.

Tegoroczny jubileusz to także wyjątkowa okazja do specjalnego uhonorowania przewodniczącej Komitetu Naukowego prof. Barbary Adamowicz-Klepalskiej i przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego dr. Kazimierza Bryndala, twórcy toruńskiej Konferencji.

Wykłady w sesjach poświęconych stomatologii wieku rozwojowego, endodoncji, protetyce i implantom, periodontologii, chirurgii i prawu medycznemu, poprowadzą znani specjaliści - praktycy z całej Polski, m.in. prof. Jerzy Krupiński, dr hab. Elżbieta Bołtacz-Rzepkowska, dr hab. Dorota Olczak-Kowalczyk, dr Tomasz Śmigiel, dr Witold Jurczyński i wielu innych, w tym związani z Toruniem dr Bartosz Cerkaski i dr Maciej Drosd.

Organizatorzy przygotowują także wiele dodatkowych atrakcji. Pierwszego dnia, po sesjach wykładowych odbędzie się koncert charytatywny na rzecz toruńskiego hospicjum „Światło", a po koncercie uroczysty wieczór, okazja do wzniesienia toastu za XX lat toruńskiej - ogólnopolskiej konferencji stomatologicznej i towarzyszących jej targów.

Program, formularz rejestracyjny i dane kontaktowe organizatora, można znleźć pod adresem www.expo-andre.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH