• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Evidence Based Active

Aleksandra Grabiec
03-07-2017, 09:06
Evidence Based Active Evidence Based Active
Evidence Based Active – nazwa brzmi wprawdzie dość tajemniczo, ale 14 października w Warszawie wszystko będzie jasne – wraz z prezentacją naukowo udowodnionych strategii na rozwój kariery lekarza dentysty i gabinetu stomatologicznego.

Stanie się to podczas konferencji organizowanej przez Be Active Dentist we współpracy z DentalWay i Komunikacja z pacjentem.pl. 

Evidence Based Active to wydarzenie niecodzienne, interdyscyplinarne – stworzone z myślą o tych, którzy chcą odnieść sukces jako właściciele dynamicznie rozwijających się klinik oraz o tych którzy planują podążać optymalną ścieżką kariery zawodowej lekarza dentysty.

Uwzględniając potrzeby i problemy lekarzy dentystów, organizatorzy chcą przedstawić sprawdzone naukowo dowody, mające na celu umożliwienie rozwoju we właściwym kierunku. Ten niestety jest często trudno obrać, a to ze względu na chaos informacji (mnogość fałszywych trendów i przekazów będących niejednokrotnie mitami).

Program spotkania został podzielony na trzy bloki:
- dowody na leczenie;
- dowody na rozwój praktyki;
- dowody na komunikację.

Każda z sesji poprowadzona zostanie przez autorytety. To znakomici specjaliści - praktycy z zakresu stomatologii, jak i obszaru marketingu, komunikacji i psychologii. W gronie wykładowców Evidence Based Active znaleźli się: ppłk lek. dent. Remigiusz Budziłło, lek. dent. Michał Fidecki, prof. Dariusz Doliński, Łukasz Sowa, Kamil Kuczewski, Zbigniew Kowalski, Rafał Żak oraz gość specjalny – Beata Tadla.

Wykładowcy przekażą uczestnikom wiele wskazówek w zasadzie od razu gotowych do zastosowania. Dzięki nim słuchacze będą mogli: szybciej osiągać cele, wykonywać "ulubione" zabiegi stomatologiczne, planować rozwój i budować swój wizerunek, a nawet skutecznie motywować pacjentów do leczenia.

Evidence Based Active to:
- jeden, interdyscyplinarny dzień, podczas którego uczestnicy dowiedzą się więcej niż podczas kilku innych szkoleń;
- przedstawienie trendów i obalenie mitów;
- możliwość poszerzenia horyzontów rozwojowych i inspiracja dla poszukujących mądrego rozwoju.

14 października 2017 r., Golden Floor – Warszawa, warto już dziś zarezerwować tę datę w kalendarzu.

Na uczestników czeka wspaniały dzień wykładowy, poruszający wiele aspektów – praktycznych, a co najważniejsze udowodnionych naukowo i sprawdzonych przez znakomitych specjalistów.

Evidence Based Active – wydarzenie dla każdego, kto chce rozwijać i precyzyjnie planować karierę lekarza dentysty, dla każdego kto chce odnieść sukces w zarządzaniu jako właściciel, czy manager placówki stomatologicznej, a także stworzyć zespół osiągający satysfakcjonujące rezultaty w pracy.

Informacje o rejestracji, szczegółowy plan wydarzenia i możliwość zapisu na konferencję znajdują się na stronie: evidencebasedactive

Informacje na temat wydarzenia dostępne będą na Facebooku

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Be Active Dentist   DentalWay  

POLECAMY W SERWISACH