PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Esencja piękna w najlepszym wydaniu

informacja prasowa/ŁS
06-10-2014, 11:43
Esencja piękna w najlepszym wydaniu THE ESSENCE OF BEAUTY już na początku stycznia w Warszawie
Od 9 do 10 stycznia 2015 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja The Essence of Beauty pod tytułem „Nowe oblicza implantologii”. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom stomatologom oraz implantologom. Jednym z patronów medialnych TEOB jest portal infoDENT24.pl.

THE ESSENCE OF BEAUTY to pierwsza konferencja z nowego cyklu wydarzeń poświęconych trendom i nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w stomatologii. W założeniu będzie bowiem dyskusją na temat kreowania trendów i wyznaczania nowych standardów w branży implantologicznej.

Zaplanowana na styczeń konferencja to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń wybitnych wykładowców z całego świata.

- Wśród zaproszonych do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu mówców znajdują się renomowani naukowcy z Francji, Izraela i z Polski. Tak skomponowana lista prelegentów pozwoli uzyskać kompleksowe spojrzenie na stale rozwijającą się dziedzinę jaką jest implantologia - podkreśla Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Prelegenci konferencji to uznani implantolodzy i periodontolodzy z bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym.

- Z przyjemnością wezmę udział w tak wartościowym i znaczącym merytorycznie wydarzeniu. To będzie moja druga wizyta w Polsce, ale pierwsza w Warszawie. Miałem jednak już kontakt z polskimi specjalistami w Poznaniu i uważam, że drzemie w nich ogromny naukowy potencjał - mówi prof. André P. Saadoun z Francji, uznany międzynarodowy wykładowca i Keynote Speaker konferencji.

Cykl konferencji THE ESSENCE OF BEAUTY wzbogacony jest o warsztaty innowacyjnych technik stosowanych we współczesnej stomatologii.

-Tak opracowana formuła konferencji pozwala nie tylko wymieniać poglądy na to co najważniejsze w nauce. Pozwala także, a może przede wszystkim, wymieniać doświadczenia. Jestem przekonany, że konferencja i zaproszeni do poprowadzenia warsztatów wybitni eksperci znacząco przyczynią się do systematycznego podnoszenia jakości na polskim rynku usług implantologicznych - mówi Paweł Włodarczyk, Dyrektor Sprzedaży MIS Poland.

Ideą, która przyświeca organizatorom konferencji jest to, co niekiedy zdaje się schodzić na dalszy plan - komfort i jakość życia pacjenta. - Esencja piękna każdego człowieka objawia się w jego uśmiechu a naszą wspólną misją jest, aby to piękno w każdej osobie uwidaczniać - podsumowuje Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Organizatorem konferencji The Essence of Beauty jest MIS Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH