PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Endodoncja: Jakie wybrać (i nie żałować) narzędzia maszynowe

ms
23-07-2015, 10:09
Endodoncja: Jakie wybrać (i nie żałować) narzędzia maszynowe High Endo (foto: archiwum)
Na rynku finansowym osoby zagubione w mnogości ofert mają do pomocy brokerów, w endodoncji taką rolę spełnić może High Endo - nowa inicjatywy Be Active Dentist. O co chodzi?

Konstatując bogactwo narzędzi stosowanych w endodoncji Be Active Dentist organizuje rozbudowane warsztaty - High Endo. W założeniu szkolenia te mają odpowiedzieć na dwa podstawowe pytania: jak i czym.

Szkolenie High Endo wzbogaci zainteresowanych w odpowiednią wiedzę, niezbędną do przemyślanego (właściwego) zakupu narzędzi oraz do prowadzenia leczenia endodontycznego z dobrymi efektami.

Tematyka warsztatów obejmie trzy główne typy narzędzi maszynowych stosowanych w endodoncji: rotacyjne, recyprokatywne oraz anatomiczne.

Warsztaty będą składały się z części teoretycznej, ale przede wszystkim z praktycznej. Uczestnicy poznają trzy powszechnie stosowane pilniki: BioRaCe (producent: FKG) – jako przedstawiciel grupy narzędzi rotacyjnych, Reciproc (producent: VDW) - przykład narzędzia recyprokatywnego oraz anatomiczny The Self-Adjusting File (producent: ReDent NOVA).

Uczestnicy trzygodzinnego warsztatu zdobędą podstawową wiedzę z zakresu każdego z trzech typów narzędzi - ale co najważniejsze – będą przygotowani do pracy klinicznej z użyciem odpowiedniego pilnika. 

High Endo

Prowadzącymi warsztaty High Endo będą wymiennie lek. dent. Hubert Gołąbek oraz lek. dent. Maciej Czerwiński.

Warsztaty odbywać się będą każdego dnia targów CEDE 2015 w dwóch porach: porannej w godzinach 10:30-13:30 oraz popołudniowej 14:30-17:30.

Szczegółowe informacje: BE ACTIVE@CEDE2015

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
endodoncja kursy   Be Active Dentist   CEDE 2015  

POLECAMY W SERWISACH