PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dzieciństwo bez próchnicy szuka edukatorów

jsz
07-05-2014, 11:33
Dzieciństwo bez próchnicy szuka edukatorów „Dzieciństwo bez próchnicy” znów daje dorobić (źródło: Fotolia/PTWP)
Biuro projektu „Dzieciństwo bez próchnicy” znów rekrutuje. Tym razem szuka m.in. stomatologów studentów stomatologii lub higienistek, którzy podejmą trud bezpośrednich działań edukacyjnych w zakresie nauki prawidłowych zasad higieny jamy ustnej w przedszkolach z woj. łódzkiego i świętokrzyskiego.

Pracę edukatorów, bo tak nazywa się stanowisko, nadzorować będzie specjalista ds. rekrutacji, monitoringu i ewaluacji. Taki również jest poszukiwany przez zarządzających projektem, ale to posada nie dla lekarza dentysty czy studenta stomatologii, nawet tego dysponującego wolnym czasem.

Kandydat na edukatora musi ukończone minimum 3 lata studiów wyższych na jednym z kierunków: pedagogika, medycyna, higiena stomatologiczna, stomatologia lub zdrowie publiczne i ochrona zdrowia. Dodatkowo powinien udowodnić minimum roczne doświadczenie w zakresie pracy dydaktycznej lub prowadzenia szkoleń i zajęć edukacyjnych, także w ramach zainteresowań pozazawodowych i wolontariatu. Komisja rekrutacyjna doceni również doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych, wygłaszania prezentacji i prelekcji na konferencjach itp.

Inne oczekiwania? Przede wszystkim dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów kandydata, a także samodzielność i dobra organizacja pracy. Edukatorowi przyda się prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Co w zamian?

Na zwycięzcę konkursu czeka umowa o pracę na czas określony, ¼ lub ½ etatu (w zależności od liczby osób wytypowanych do zatrudnienia przez Komisję Konkursową), od września 2014 r. do czerwca 2016 r., i co najważniejsze, wynagrodzenie: 1083,00 zł brutto miesięcznie - ¼ etatu, 2166,00 zł brutto miesięcznie - ½ etatu plus zwrot kosztów dojazdu do przedszkoli na podstawie tzw. kilometrówki.

Biuro Projektu przyjmuje zgłoszenia kandydatów do 23 maja do godz. 14. Więcej informacji tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH