PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dzieciństwo bez próchnicy: poszukiwani edukatorzy

katkiel
21-01-2014, 12:07
Dzieciństwo bez próchnicy: poszukiwani edukatorzy Dzieciństwo bez próchnicy: poszukiwani edukatorzy (Fot. sxc.hu)
Program „Dzieciństwo bez próchnicy” otwiera kolejną szansę powiększenia budżetu przed stomatologami, a także studentami stomatologii, czy higienistkami stomatologicznymi, dysponującymi chwilą wolnego czasu. Tym razem, organizatorzy poszukują chętnych na stanowiska edukatorów.

Przedmiotem konkursu jest posada edukatora w ramach projektu "Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców".

Łącznie poszukiwanych jest nie więcej niż sześciu edukatorów, w tym:
- nie więcej niż czterech edukatorów, odpowiedzialnych za realizację działań edukacyjnych na terenie woj. wielkopolskiego,
- nie więcej niż dwóch edukatorów, odpowiedzialnych za realizację działań edukacyjnych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Jak mówi regulamin, do obowiązków edukatorów należeć będzie realizacja bezpośrednich działań edukacyjnych w zakresie prawidłowych zasad higieny jamy ustnej na terenie przedszkoli wybranych w procesie rekrutacji na terenie woj. wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Zajęcia edukacyjne będą zrealizowane w oparciu o ramowy scenariusz i dostarczone materiały edukacyjne. Pracę edukatorów nadzorować będzie kierownik grupy zadaniowej. Szczegółowy zakres obowiązków ujęto tutaj.

Jakie warunki należy spełniać, aby ubiegać się o posadę? Należy mieć ukończone minimum 3 lata studiów na kierunku odpowiadającym zakresowi obowiązków edukatora, tj. pedagogika, medycyna, higiena stomatologiczna, stomatologia lub zdrowie publiczne i ochrona zdrowia.

Dodatkowo minimum roczne doświadczenie w zakresie: pracy dydaktycznej lub prowadzenia szkoleń i zajęć edukacyjnych, także w ramach zainteresowań pozazawodowych i wolontariatu lub wystąpień publicznych, wygłaszania prezentacji i prelekcji na konferencjach itp., także w ramach zainteresowań pozazawodowych i wolontariatu.

Organizatorzy od kandydatów oczekują dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów i wykonywania pracy poza miejscem zamieszkania, samodzielności i dobrej organizacji pracy. Kandydaci powinni posiadać prawo jazdy kat. B oraz dysponować samochodem osobowym.

Współpraca z osobami, które zostaną wybrane odbywać się będzie w oparciu o następujące warunki:
- umowa o pracę na czas określony, ¼ etatu,
- okres zatrudnienia: marzec 2014 r. - czerwiec 2016 r.
- wynagrodzenie: 1083,00 zł brutto miesięcznie; składniki wynagrodzenia naliczane zgodnie z regulaminem wynagradzania Zamawiającego.

Termin złożenia oferty mija 31 stycznia 2014 r. o godz. 14:00.

Jak złożyć ofertę czytaj tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH