PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Doskonałe wyniki etapu ustnego egzaminu specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej

ms
14-03-2016, 14:21
Doskonałe wyniki etapu ustnego egzaminu specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej Brawa dla zdających PES z chirurgii stomatologicznej (foto: pixabay)
To niewątpliwy sukces zdających, którzy znakomicie przygotowali się do egzaminu ustnego, przeprowadzonego 14 marca 2016 r. w Katowicach.

Mansur Rahnama, Konsultant Krajowy z zakresu chirurgii stomatologicznej, Kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie, poinformował infoDENT24.pl, że spośród 14 osób, które przystąpiły do egzaminu ustnego – zdało go 13.

Wyniki te potwierdzają dobre przygotowanie lekarzy dentystów, którzy zdawali egzamin specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej w sesji wiosennej 2016 r. Przypomnijmy bowiem, że 7 marca 9 spośród 14 osób, które przystąpiły do części testowej egzaminu specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej, zakończyło tę próbę pełnym sukcesem

Piątka, której się nie poszczęściło wiosną,  może podjąć kolejną próbę zdania egzaminu specjalizacyjnego w trakcie sesji jesiennej (część testowa odbędzie się 10 października w Łodzi).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH