PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści naukowcy na start

ms
02-04-2017, 13:19
Dentyści naukowcy na start Aleksandra Grabiec, koordynator "studenckiej" części sesji "Naukowy zawrót głowy - nowości w nauce"
Pracujesz nad ciekawym projektem naukowym? Twoje prace były lub będą nagradzane? Teraz możesz pochwalić się swoimi obserwacjami naukowymi podczas sesji "Naukowy zawrót głowy - nowości w nauce", która odbędzie się w ramach Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Zgłoszenia on-line (po rejestracji na panel.cede.pl) przyjmowane są od 1 kwietnia do 15 czerwca 2017.

O tym, które prace zostaną wygłoszone podczas sesji zdecyduje komisja naukowa. 

Autorzy zakwalifikowanych prac otrzymają bezpłatne uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej.

Dodatkowo, w czasie trwania sesji "studenckiej" komisja będzie oceniała wygłaszane prace. Autor najlepszej z nich zostanie wyróżniony nagrodą.

Koordynatorem tej części sesji "Naukowy zawrót głowy - nowości w nauce" jest Aleksandra Grabiec aleksandra.grabiec@icloud.com.

- Sesja „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce” to idealny moment, aby wykorzystać szansę jaką daje nam Kongres Unii Stomatologii Polskiej i zaprezentować studenckie sukcesy na prestiżowej scenie podczas CEDE 2017 – zachęca Aleksandra Grabiec, 

Koordynatorka zauważa, że w kalendarzu na bieżący rok akademicki nie brakuje informacji o naukowych konferencjach studenckich organizowanych w różnych miastach w Polsce.

– Są one dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania swoich prac, przedstawienia wyników badań naukowych czy też wystąpienia przed publicznością. Zapewne dla niektórych uczestników, tego typu wydarzeń jest to początek kariery naukowej. Podczas tegorocznej edycji CEDE (14-16 września), a dokładnie Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, odbędzie się wyjątkowa sesja „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”, będąca podsumowaniem naukowego dorobku doktorantów, habilitantów, a także studentów, którzy w ostatnim czasie przedstawiali swoje prace.

Do udziału w tym wydarzeniu zachęcamy studentów – laureatów konferencji naukowych w roku 2017. Możliwość udziału w tej sesji naukowej to niewątpliwe wyróżnienie, które mam nadzieję zostanie przez nas – studentów docenione.

Koledzy i koleżanki, pokażmy nasz potencjał naukowy! Liczymy na Waszą obecność w Poznaniu! – zachęca koordynatorka sesji studenckiej „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Kongres Unii Stomatologii Polskiej   CEDE  

POLECAMY W SERWISACH