PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dental Skills Institute partnerem Implant Masters Poland

ws
14-01-2016, 09:49
Dental Skills Institute partnerem Implant Masters Poland Umowa pomiędzy Dental Skills Institute a Implant Masters Poland (foto: pixabay)
Kolejnym partnerem merytorycznym Stowarzyszenia Implant Masters Poland, zrzeszającego grono uznanych specjalistów z zakresu implantologii, została firma szkoleniowa Dental Skills Institute.

W wyniku współpracy powstać mają m.in. innowacyjne projekty edukacyjne skierowane do polskich lekarzy dentystów.

- Naszym wspólnym celem jest propagowanie wysokiego standardu w leczeniu implantoprotetycznym oraz zwracanie szczególnej uwagi na osiągnięcie celów leczenia implantoprotetycznego jakimi są: zdrowie, funkcjonalność oraz estetyka jamy ustnej – mówi Tomasz Cegielski, prezes stowarzyszenia Implant Masters Poland.

- Wspólnie z IMP będziemy kłaść nacisk na szerzenie idei kształcenia przez całe życie w codziennej pracy zawodowej lekarza dentysty. Wśród kadry dydaktycznej DSI znajduje się wielu cenionych specjalistów, w tym trzech członków stowarzyszenia IMP  – zapewnia Jacek Nitecki, CEO Dental Skills Institute.

Współpraca Implant Masters Poland i Dental Skills Insitute będzie miała charakter partnerski i długofalowy. Połączenie jednej z szybko rozwijających się firm szkoleniowych z ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej umożliwi nie tylko zdobywanie wiedzy od praktyków, ale i sprawdzenie podczas zajęć warsztatowych możliwości nowoczesnego sprzętu i specjalistycznych narzędzi.

Ustawiczne kształcenia lekarzy dentystów, związanych z implantolologią i implantoprotetyką, poprzez organizowanie szkoleń, kursów i wykładów z udziałem specjalistów światowego formatu, to jedna z idei członków IMP. W zgodzie z nią działa Dental Skills Institute.  To firma szkoleniowa, która oferuje programy rozwojowe podnoszące kwalifikacje lekarzy stomatologów. Odbywają się one zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą.

Implant Masters Poland jest stowarzyszeniem o charakterze non-profit. Organizacja stawia sobie jako cel - propagowanie najwyższych standardów leczenia w implantologii stomatologicznej.

IMP zrzesza grono doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH