PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czas na Wrocflow 2015!

ŁS
26-02-2015, 10:40
Czas na Wrocflow 2015! Rejestracja na Wrocflow rusza 1 marca o godz. 20
Dokładnie 1 marca br. o godz. 20.00 rozpocznie się rejestracja na Międzynarodowy Kongres Wrocflow 2015, który w dniach 27-29 marca odbędzie się we Wrocławiu. To jedna z wielu inicjatyw prowadzonych wspólnie przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii oraz Be Active Dentist. Portal infoDENT24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dokładna data rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń jest w przypadku imprez organizowanych przez PTSS i BAD bardzo istotna. Zapewne i na Wrocflow 2015, „wejściówki" rozejdą się, jak świeże bułeczki.

Dlaczego warto pojawić się we Wrocławiu w ostatni weekend marca? Kusi międzynarodowa lista wykładowców. Beata Kawala, Radosław Jadach, Bartosz Cerkaski, Marzena Dominiak i Kamil Kuczewski reprezentują polską myśl szkoleniową. Goście zagraniczni to: Ezio Gheno, Zdenek Broukal, oraz Mauricio Gonzalez Balut. Kongres uroczyście otworzy prof. Marek Ziętek, rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, były szef Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w wykładach (program tutaj), ale również w warsztatach z endodoncji, ortodoncji czy implantologii.

Organizatorzy Wrocflow 2015 przygotowali również bogatą ofertę imprez towarzyszących. W piątek (27 marca) dentyści bawić będą się w klube Eter, w sobotę (28 marca) na stadionie we Wrocławiu.

Cena? Opcja all-inclusive: Zakwaterowanie (+2 śniadania) + Sesja wykładowa + Social Program - kosztuje 160 zł. Osoby spoza PTSS zapłacą za nią 90 złotych więcej.

Więcej informacji na www.wrocflow.pl 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   BAD   Wrocflow 2014  

POLECAMY W SERWISACH