PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czas na szkolenia Digital Smile Design

ms
24-03-2014, 08:10
Czas na szkolenia Digital Smile Design Czas na szkolenia Digital Smile Design
Digital Smile Design to nowość na polskim rynku usług stomatologicznych. Modułowe szkolenia są szansą zdobycia pionierskich umiejętności, ale i stanowią motywację do podejmowania wyzwań współczesnej stomatologii. Szkolenia prowadzi lek. dent. Tomasz Rozwadowski, który łączy koncept dr. Christiana Coachmanna z marketingiem oraz warsztatami fotograficznymi.

- Od lat jestem zafascynowany fotografią w stomatologii, stąd też DSD stało się obiektem zarówno moich zainteresowań, jak i podjętych kroków do kształcenia się w zakresie samego konceptu, ale i fotografii. Idea DSD połączyła bardzo ważne składowe pracy stomatologa estetycznego - komunikację z wizualizacją - fotografią i wideo. Te dwa elementy stanowią małżeństwo doskonałe - mówi autor szkoleń lek. dent. Tomasz Rozwadowski.

W kwietniu rozpoczną się pierwsze z trzech spotkań poświęconych zagadnieniom DSD. Szkolenia opierają się o pomysł dr. Christiana Coachmanna - światowej sławy specjalistę stomatologii estetycznej, współpracującego z inż. Livio Yoshinaga. Ich pasja stała się inspiracją dla stomatologów na całym świecie.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do lekarzy dentystów i techników dentystycznych. Zapisy trwają do 28 marca (zostały ostatnie wolne miejsca). Warsztaty, składające się z trzech kursów, odbędą się w Krakowie - Wieliczce i obejmą zagadnienia:
- DSD BASIC - praca z Pacjentem, koncepcja dr. Coachmanna (11-12 kwietnia 2014)
- SHOWROOM - fotografia i video w stomatologii (9-10 maja 2014)
- DSD WORKSHOP - praktyczne zajęcia projektowania uśmiechu (30-31 maja lub 6-7 czerwca 2014)

Chcąc w pełni pokazać ideę i założenia DSD proponuję warsztaty ukierunkowane na pracę z modelem. Kładę zatem nacisk na praktyczne umiejętności. Kurs, składający się z trzech dwudniowych spotkań, pozwala posiąść wiedzę i kunszt, aby samodzielnie wykonywać DSD. Podczas szkoleń pragnę przedstawić DSD, jako unikalną całość składająca się z takich elementów, jak: analiza estetyczna, wizualne projektowanie planu leczenia, rzetelna komunikacja z pacjentem oraz precyzyjna komunikacja z laboratorium.

Ponadto pokażę, jak prowadzić rzetelną dokumentację przypadków, jak tworzyć dokładny plan leczenia oraz łatwo i efektywnie się konsultować ze specjalistami w obrębie kliniki i pomiędzy lekarzami, których dzieli odległość. Jako praktyk, pracuję z obrazem niemal każdego dnia, moje warsztaty będą bogate w naukę wykonywania dobrych zdjęć fotograficznych i wideo. Moje doświadczenia z DSD posłużą natomiast do pokazania zagrożeń i trudności, jakie może spotkać lekarz podczas planowania leczenia - dodaje Tomasz Rozwadowski.

Szkolenia prowadzi
Lek. dent. Tomasz Rozwadowski - właściciel Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii „Galeria Uśmiechu". Jest kierownikiem Zespołu Implantologicznego Kliniki, specjalistą z wieloletnim doświadczeniem oraz pasjonatem innowacyjnych rozwiązań w stomatologii estetycznej. Posiada certyfikat Digital Smile Design wydany przez dr. Christiana Coachmanna. Aktywnie współpracuje z międzynarodowym ośrodkiem szkoleniowym Dentcof Research. Pracuje na arenie międzynarodowej rozwijając i promując ideę DSD. Współzałożyciel i wieloletni wiceprezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Implantologicznego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH