PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Centrum Medyczne WUM ma nowy oddział stomatologii

13-01-2013, 23:03
Centrum Medyczne WUM ma nowy oddział stomatologii (fot. CM WUM)
Centrum Medyczne WUM ma nowy oddział stomatologii (fot. CM WUM)
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jedna ze spółek uczelni, powiększyło się o nowy oddział stomatologii. W ofercie placówki mają znaleźć się świadczenia prowadzone zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i komercyjne. Skorzystają z niej nie tylko pacjenci, ale także młodzi dentyści w ramach programów badawczych, rezydentur i szkoleń, prowadzonych przez nową jednostkę uniwersytecką. 

Zapisy do specjalistów, pracujących w nowo otwartym oddziale stomatologii Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ruszyły 7 stycznia br. Oddział mieści się w przy ul. Emilii Plater 21 (III p.) w Warszawie. Dentyści przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 19.00.

Przedstawiciele Centrum Medycznego WUM poinformowali, że planują zawarcie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii i periodontologii. Wyznacznikiem jakości usług mają być: profesjonalizm, wiedza, najwyższej jakości sprzęt i nowoczesna technologia. Centrum świadczy także komercyjne usługi stomatologiczne w zakresie:

 Stomatologii zachowawczej dla dorosłych;
 Stomatologii zachowawczej dla dzieci;
 Endodoncji;
 Chirurgii stomatologicznej;
 Ortodoncji;
 Periodontologii;
 Protetyki.

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. jest spółką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oferuje usługi z zakresu: podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz bezpłatnie kompleksowe badania w ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jako placówka uniwersytecka rozwija również działalność na polu badawczo-naukowym, a także szkoleniowym. Prowadzi szereg programów badawczych, szkoli rezydentów i studentów medycyny.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   Centrum Medyczne WUM   Nauka   Kariera  

POLECAMY W SERWISACH