PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEM wyjaśnia jak napisać podanie o zaświadczenie potwierdzające wynik PES

25-07-2013, 00:01
CEM informuje jak napisać zaświadczenie potwierdzające wynik PES (fot. Fotolia)
CEM informuje jak napisać zaświadczenie potwierdzające wynik PES (fot. Fotolia)
Potrzeba posiadania zaświadczenia potwierdzającego wynik Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z jednej ze specjalności stomatologicznych może mieć różne podłoże. Jednym z przypadków jest np. konieczność przedstawienia takich danych w postępowaniu kwalifikacyjnym do rozpoczęcia szkolenia specjalizacyjnego np. stomatologii dziecięcej, czy ortodoncji. 

Na szczęście cała procedura jest bardzo prosta. Stomatolog powinien zgłosić się z taką prośbą do Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi. Dokument powinien mieć formę klasycznego podania z danymi wnioskodawcy oraz CEM. Następnie piszemy właściwą treść podania, która według wzoru CEM może wyglądać tak:

Na podstawie § 29 ust. 4 rozporządzenia ministra zdrowia z 2 stycznia 2013 r. w sprawie specjalizacji lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. poz. 26) w zw. z art. 217 § 2 pkt 2 Kodeksu postępowania administracyjnego zawracam się o wystawienie zaświadczenia potwierdzającego wynik Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie w sesji wiosennej/jesiennej* 20r

Nieodłącznym elementem podania jest uzasadnienie. Motywacja złożenia podania jest sprawą indywidualną. Lekarz dentysta może zawrzeć ją w kilku zdaniach.

Podanie trzeba oczywiście podpisać własnoręcznie i przesłać na adres:

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
ul. Rzgowska 281/289
93-338 Łódź

Zaświadczenie potwierdzające wynik PES - zobacz wzór podania określonegy przez Centrum Egzaminów Medycznych: CEM_zaświadczenie_o_wyniku_PES

[sam_ad id="28" codes="true"]

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH