PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2017 i Kongres Unii Stomatologii Polskiej: do 2 czerwca rejestracja dla oszczędnych

ms
30-05-2017, 12:03
CEDE 2017 i Kongres Unii Stomatologii Polskiej: do 2 czerwca rejestracja dla oszczędnych CEDE 2017 Kongres Unii Stomatologii Polskiej
Ten, kto do 2 czerwca zapisze się na interesujące go wydarzenia podczas CEDE 2017 – może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Oprócz płatnych wykładów oraz warsztatów na uczestników czeka także bezpłatna bogata oferta edukacyjna.

W tym roku CEDE (14-16 września) to nie tylko wystawa w czterech pawilonach, ale także trzydniowy kongres naukowy i wiele nowości m.in. internetowy konkurs na najlepsze produkty na rynku - „Gwiazdy CEDE”. Do 2 czerwca obowiązuje niższa opłata za uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej.

„Odmienione” CEDE ma być wydarzeniem, które pozwoli uczestnikom branży nie zostać w tyle. Wystawa ma promować najlepsze produkty na rynku, a Kongres Unii Stomatologii Polskiej - ułatwiać zdobywanie wiedzy zgodnej z aktualnymi trendami.

Wystawcy – show w pawilonach, rywalizacja w internecie
Stoiska wystawców tradycyjnie wypełnią pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ich zwiedzanie będzie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji (on-line lub na miejscu).

Jako pierwszy w całości zapełnił się pawilon 7A, w którym prezentować będą się tacy giganci stomatologii jak: Kol-dental, Hol-dental, Kavo Polska/Kerr, Dentalholding, Amadar, Cerkamed czy Meditrans.

W pozostałych pawilonach dostępne są już tylko pojedyncze powierzchnie. Wśród wystawców należy wypatrywać „Gwiazd CEDE”, ponieważ tak nazywa się pierwszy w historii polskiej stomatologii, internetowy plebiscyt na najlepsze i najciekawsze produkty na rynku. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 45 wystawców w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz IT i edukacja. Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca na stronie www.cedenews.pl i zakończy dopiero 14 września.

Wokalną gwiazdą CEDE 2017 będzie Anita Lipnicka, która zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki podczas koncertu na koniec pierwszego dnia (wstęp wolny).

Kongres Unii Stomatologii Polskiej – program stworzony przez najlepszych
Głodni wiedzy na najwyższym poziomie powinni jak najszybciej zapoznać się z bogatym programem edukacyjnym Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który określany jest edukacyjnym wydarzeniem roku. Powód? W przygotowanie listy wykładów oraz warsztatów zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych towarzystw naukowych oraz organizacji dentystycznych w Polsce. Efektem prac pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak jest ponad 100 wykładów, które poprowadzą fantastyczni specjaliści z kraju i zagranicy. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane aktualne, zgodne ze światowymi trendami, spojrzenie na leczenie stomatologiczne, nowoczesne techniki dentystyczne, obsługę pacjenta czy zarządzanie praktyką.

POLECAMY W SERWISACH