PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Cały FDI 2016 Poznań na komórce

ms
11-08-2016, 10:17
Cały FDI 2016 Poznań na komórce FDI 2016 Poznan mobile
Oficjalna, bezpłatna aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań od kilku dni dostępna jest w sklepach internetowych: App Store, Google Play oraz Windows Store.

- Odnotowaliśmy już ponad 400 pobrań, co jest naprawdę dobrym wynikiem w tak krótkim czasie – informuje Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, która organizuje Kongres.  

W najważniejszym wydarzeniu w historii polskiej stomatologii, które 7 września rozpocznie się w Poznaniu, udział potwierdziło kilka tysięcy delegatów ze 115 krajów!

Aplikacji umożliwia:
- uzyskanie stałego dostępu do programu edukacyjnego Kongresu FDI;
- zorganizowanie własnego programu wykładów;
- zapoznanie się z opisami wykładów, wybranie najciekawszych i zapisanie ich w specjalnym folderze;
- wyszukiwanie wykładów według: tematyki, wykładowców lub słów kluczowych;
- prowadzenie notatek z wykładów i wizyt na stoiskach, które w bardzo prosty sposób można wysłać e-mailem na skrzynkę pocztową;
- proste wyszukanie stoiska firmy, obecnej podczas Światowej Wystawy Stomatologicznej (listy alfabetyczne oraz grupy towarowe);
- zaplanowanie trasy zwiedzania wystawy (aktywne mapy).

Linki do aplikacji
microsoft.com
play.google.com
itunes.apple.com

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań zostanie pobrana w 115 krajach na całym świecie, z tylu bowiem państw udział w Kongresie potwierdzili delegaci.

- Najsilniejsze grupy - oprócz Polaków - będą stanowili obywatele: Ukrainy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii oraz Norwegii. W Poznaniu swoich reprezentantów będą miały również takie kraje jak: Benin, Kolumbia, Dominikana, Etiopia, Ghana, Gwatemala, Mali, Mauretania, Mozambik, Nepal, Namibia, Rwanda, Seszele, Syria a nawet Vanuatu. Oznacza to, że uroczysta prezentacja flag, kulminacyjny moment ceremonii otwarcia (7 września, godz.18.00), na którą zaproszeni są wszyscy, zapowiada się wyjątkowo – mówi Ewa Mastalerz.

Przypomnijmy, że udział w Światowej Wystawie Stomatologicznej, która w tym roku zastępuje popularne CEDE, potwierdziło ponad 300 firm z 35 krajów. Udział w części targowej jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Do 28 sierpnia obowiązują preferencyjne ceny podczas zapisów na część edukacyjną. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI Poznań 2016   Ewa Mastalerz  

POLECAMY W SERWISACH