PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

"BREAK DENS nie tylko o zębach...", czyli Palermo w Warszawie

ms
07-12-2015, 08:45
Międzynarodowa Konferencja z serii LET'S DENS 4 pod tytułem "BREAK DENS nie tylko o zębach..
Według PTSS Warszawa, trzy dni 11, 12 i 13 grudnia 2015 r. należy zarezerwować na uczestnictwo w Międzynarodowej Konferencji z serii LET'S DENS 4 pod tytułem "BREAK DENS nie tylko o zębach...". Wśród zaproszonych wykładowców Andrea Palermo.

Czy warto wykroić w swoim kalendarzu aż trzy dni? Ocenić to można m.in. poprzez pryzmat zapowiedzianych wykładowców i prezentowanych przez nich tematów.

W tym roku, oprócz przedstawiania najnowszych wiadomości z zakresu standardowych procedur stomatologicznych, poruszana będzie tematyka postępowania leczniczego w niecodziennych przypadkach. Pojawią się tematy traktujące o pacjentach obciążonych chorobami ogólnymi, omówione zostaną stany nagłe, urazy - w skrócie wszelkie sytuacje, mogące wprawić w zakłopotanie młodego dentystę.

Nie zabraknie też dyskusji o marketingu w medycynie, gdyż w XXI wieku, sama wiedza i umiejętności nie wystarczą już, aby odnieść pełen sukces na konkurencyjnym rynku usług stomatologicznych. Podczas warsztatów każdy znajdzie coś dla siebie: od pierwszej pomocy, chirurgii dla początkujących, poprzez implantologię, estetykę, endodoncję na okluzji wcale nie kończąc.

Kto zasygnalizowane tematy będzie prezentował? Wśród tych osób są:
Andrea Palermo MD. DDS.

„Bone management in implant and oral surgery using autonegouns growth factors”

lek. dent. Maciej Czerwiński 
„Nowa era stomatologii zachowawczej”

Marcin Krajmas
„Przez internet na fotel stomatologiczny - o marketingu w internecie”

Mateusz Pinkiewicz 
„Niezdrowa reklama - czyli jak nie promować własnego gabinetu”

Ryo Miwa
„Poszukiwanie granicy możliwości w uzupełnieniach ceramicznych - z punktu widzenia technika dentystycznego”

lek. dent. Tomasz Kaźmierczak
lek. dent. Paweł Sawicki 
warsztaty pt. Podstawy szycia chirurgicznego

Ważne, że patronat honorowy nad przedsięwzięciem PTSS Warszawa obejmie rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk, a patronat naukowy - dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego prof. dr hab. n. med. Elżbieta Mierzwińska Nastalska.

W ramach imprezy odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja PTSS w Warszawie.

Organizatorzy tak zachęcają do uczestnictwa w imprezie: Przez trzy grudniowe dni w Warszawie będziemy poszerzać naszą wiedzę z zakresu stomatologii oraz polepszać nasze zdolności manualne. PTSS Warszawa zapowiada: godziny ciekawych wykładów, liczne warsztaty, przygotowane zarówno dla młodych lekarzy u progu zawodowej kariery, jak i dla studentów dopiero co stawiających pierwsze kroki w świecie stomatologii oraz oczywiście - nieodłączny element każdej konferencji - wiele nowych znajomości oraz "tonę" dobrej zabawy. 

Termin: 11-13 grudnia 2015 
Miejsce: Aula im. Prof. Janusza Piekarczyka, Centrum Dydaktyczne WUM ul. Trojdena 2a.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS Warszawa   konferencja   nauka   studenci stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH