• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Be Active Dentist ma swój magazyn

ŁS
06-03-2014, 07:53
Be Active Dentist ma swój magazyn Be Active Dentist ma swój magazyn
Be Active Dentist Tribune – tak nazywa się nowy kwartalnik wydawany przez członków stowarzyszenia BAD wspólnie z Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii. – Będzie i poważnie i wesoło – mówi infoDENT24.pl lek. dent. Maciej Michalak, prezes zarządu fundacji BE ACTIVE. O tym, czy faktycznie jest, jako pierwsi mogą przekonać się goście KRAKDENT.

- W BAD Tribune będziemy publikować merytoryczne opisy przypadków stomatologicznych, ale to nie będzie pismo, które ma konkurować z profesjonalnymi periodykami dostępnymi na rynku - wyjaśnia Maciej Michalak.

W magazynie będą prezentowane sylwetki młodych lekarzy dentystów, ich pasje i sukcesy. Na łamach znajdzie się miejsce na relacje z edukacyjnych eventów organizowanych przez BAD.

- Będziemy pisać o tym jak aktywnie spędzać czas, jak można to robić w gronie stomatologów. Nie zabraknie humoru dentystycznego, często żywcem wziętego z naszych codziennych obowiązków - podkreśla Maciej Michalak.

Pismo będą tworzyć członkowie Be Active Dentist wspierani przez doświadczonych specjalistów. Wśród osób, które chętnie służą redakcyjną radą jest m.in. prof. Marek Ziętek, obecnie rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, kiedyś prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, prof. Mauricio Gonzalez Balut, przewodniczący komitetu naukowego Meksykańskiego Towarzystwa Ortodontycznego, czy prof. Marcelo Donner Jorge z Amerykańskiej Akademii Osteointegracji.

Magazyn będzie dostępny w wersji drukowanej (ok. 1000 egzemplarzy), ale jego twórcy przede wszystkim chcą dystrybuować go drogą elektroniczną. - Młodzi dentyści chętnie korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego będzie również dostępna wersja mobilna pisma - mówi Maciej Michalak.

BAD Tribune pozwoli zachować ciągłość wydawniczej działalności młodych lekarz dentystów po tym jak zakończono publikację kwartalnika stuDentico.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Maciej Michalak   Be Active Dentist  

POLECAMY W SERWISACH